🇮🇷 Iran – Bahrajn 🇧🇭 Typy, kursy (07.06.2021)

W ramach 9. kolejki kwalifikacyjnej do mistrzostw świata, Iran zmierzy się na Bahrain National Stadium z Bahrajnem. Która reprezentacja wyjdzie z tego starcia zwycięsko? A może będziemy świadkami remisu? 

Iran – Bahrajn zapowiedź (poniedziałek, 18:30)

Piłkarze Iranu mają już za sobą pierwszy czerwcowy mecz, który był starciem eliminacyjnym do mistrzostw świata. Iran poradził sobie na stadionie Al Muharraq z Hong Kongiem, wygrywając starcie 3:1. Tym sposobem Iran do swojego dorobku dopisał sobie trzy oczka i ma aktualnie dziewięć punktów. Strata do drugiej lokaty wynosi dwa oczka.

Fotel lidera w tej grupie zajmuje Bahrajn, który w sześciu pojedynkach nie zanotował porażki, wygrywając trzy mecze oraz remisując w trzech starciach. Bahrajn w czerwcu rozegrał jeden mecz, deklasując Kambodżę. Spotkanie obu reprezentacji zakończyło się zwycięstwem Bahrajnu 8:0.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Iran rywalizował z Bahrajnem 15 października 2019 roku. Mecz w ramach eliminacji do mistrzostw świata zakończył się skromnym zwycięstwem Bahrajnu.

Iran – Bahrajn kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Iran. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.38. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.1. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 9.

Iran – Bahrajn fakty meczowe

  • Iran wygrał 4 z 5 ostatnich meczów
  • Bahrajn zanotował 3 zwycięstwa w 5 ostatnich pojedynkach
  • W trzech z pięciu ostatnich meczów, Bahrajn tracił minimum jednego gola

Iran – Bahrajn typy

Choć w oczach bukmacherów wyraźnym faworytem jest Iran, to my nie wykluczamy, iż w tym meczu zobaczymy gole z dwóch stron.

Iran – Bahrajn | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.5 @ LV BET 

Iran – Bahrajn | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 3.4 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy