🇯🇵 Japonia – Kirgistan 🇰🇬 Typy, kursy (15.06.2021)

W ramach kwalifikacji do mistrzostw świata, mająca już zagwarantowany awans  do trzeciej rundy Japonia zmierzy się na Panasonic Stadium Suita z Kirgistanem.

Japonia – Kirgistan zapowiedź (wtorek, 12:25)

Japonia wywiązała się z zadania, wygrywając wszystkie siedem poprzednich spotkań eliminacyjnych. Wyniki Japończyków robią oczywiście wrażenie pod względem bilansu bramkowego. Japonia strzeliła bowiem aż 41 goli i straciła tylko jedną bramkę. Przypada ona na mecz z Tadżykistanem.

Dobre wyniki w trakcie eliminacji notuje Kirgistan, który w siedmiu meczach zdobył łącznie dziesięć punktów i zajmuje drugie miejsce w grupie. Tym samym Kirgistan walczy o awans do kolejnej rundy z klasyfikacji drużyn, które zajęły drugą lokatę. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż Kirgistan zanotował gorsze wyniki w ważniejszych meczach.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Japonia rywalizowała z Kirgistanem 14 listopada 2019 roku. Mecz zakończył się zwycięstwem Japończyków, którzy triumfowali 2:0.

Japonia – Kirgistan kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Japonia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.03. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 14. Triumf Kirgistanu bukmacherzy ocenili na kurs 26.

Japonia – Kirgistan fakty meczowe

  • Japonia wygrała wszystkie siedem poprzednich spotkań
  • Kirgistan zanotował tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach
  • W pięciu ostatnich meczach Japonia strzeliła aż 32 gole

Japonia – Kirgistan typy

Japonia jest niekwestionowanym faworytem starcia. Zakładamy jednak, iż starcie obu reprezentacji nie zakończy się deklasacją Kirgistanu.

Japonia – Kirgistan | Typ: Kirgistan handicap +3.5 kurs 1.65 @ LV BET 

Japonia – Kirgistan | Typ: Poniżej 3.5 bramki w meczu 2.15 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy