🇰🇼 Kuwejt – Jordania 🇯🇴 Typy, kursy (11.06.2021)

W ramach starcia eliminacyjnego do mistrzostw świata, Kuwejt zmierzy się na Jaber Al Ahmad International Stadium z Jordanią.

Kuwejt – Jordania zapowiedź (piątek, 21:00)

Cały czas Kuwejt ma szansę na awans z drugiego miejsca. Zadanie nie jest jednak łatwe, gdyż do końca grupowych zmagań pozostały dwie kolejki, a strata do drugiej lokaty wynosi trzy oczka. W sześciu spotkaniach reprezentacja Kuwejtu zdobyła dziesięć punktów, wygrywając trzy potyczki, notując jeden remis i dwie porażki.

Bliżej awansu jest Jordania, która zgromadziła do tej pory o trzy oczka więcej i zajmuje drugą pozycję. W klasyfikacji drużyn z drugiego miejsca Jordania jest jednak na siódmej lokacie. Trzeba jednak zaznaczyć, iż większość reprezentacji rozegrało już pięć spotkań.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Kuwejt rywalizował z Jordanią 10 października 2019 roku. Mecz rozgrywany w ramach eliminacji do mistrzostw świata zakończył się bezbramkowym remisem.

Kuwejt – Jordania kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Jordania. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.3. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.1. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.

Kuwejt – Jordania fakty meczowe

  • Kuwejt zanotował cztery porażki w pięciu ostatnich meczach
  • Jordania wygrała trzy z pięciu ostatnich meczów
  • W każdym z pięciu ostatnich meczów Kuwejt tracił minimum jednego gola

Kuwejt – Jordania typy

Obie reprezentacje cały czas walczą o drugie miejsce. Spodziewamy się zatem wyrównanego starcia, w którym nie zabraknie goli.

Kuwejt – Jordania | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.95 @ LV BET 

Kuwejt – Jordania | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 2.25 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy