🇲🇾 Malezja – Wietnam 🇻🇳 Typy, kursy (11.06.2021)

W ramach starcia kwalifikacyjnego do mistrzostw świata, Malezja zmierzy się na Maktoum Bin Rashid Al Maktoum Stadium z Wietnamem. 

Malezja – Wietnam zapowiedź (piątek, 18:45)

Do tej pory Malezja rozegrała sześć spotkań eliminacyjnych, wygrywając trzy mecze, a także notując trzy porażki. Zwycięstwa przypadają na pojedynki z Indonezją (dwukrotnie) oraz Tajlandią. Przegrane starcia to spotkania ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi (dwukrotnie) i Wietnamem. Tym samym Malezja zdobyła dziewięć punktów i zajmuje czwarte miejsce w grupie G.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

W zdecydowanie lepszym położeniu jest Wietnam, który do tej pory nie zanotował porażki, wygrywając cztery mecze, a także notując dwa remisy. Podziały punktów to potyczki z Tajlandią (dwukrotnie). Reprezentacja Wietnamu jest obecnie na pierwszym miejscu w grupie G i ma dwa punkty przewagi nad Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

Ostatni raz Malezja rywalizowała z Wietnamem 10 października 2019 roku. Wspominany mecz eliminacyjny zakończył się skromnym zwycięstwem Wietnamu 1:0.

Malezja – Wietnam kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Wietnam. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.67. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.5. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.1.

Malezja – Wietnam fakty meczowe

  • Malezja wygrała trzy z pięciu ostatnich meczów
  • Wietnam nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich pojedynków
  • W trzech z pięciu ostatnich starć Malezja traciła minimum jednego gola

Malezja – Wietnam typy

Biorąc pod uwagę sytuacje w tabeli, Wietnam jest wyraźnym faworytem rywalizacji. Zakładamy, iż goście sięgną po trzy punkty.

Malezja – Wietnam | Typ: Wietnam wygra mecz 1.67 @ LV BET 

Malezja – Wietnam | Typ: Wietnam wygra mecz i powyżej 2.5 bramki 2.85 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy