🇴🇲 Oman – Katar 🇶🇦 Typy, kursy (07.06.2021)

O kolejne zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata powalczy Katar, który zmierzy się w poniedziałkowy wieczór z Omanem. Obie reprezentacje przewodzą w grupie E.

Oman – Katar zapowiedź (poniedziałek, 19:00)

Bardzo dobrze w eliminacjach do mistrzostw świata radzi sobie Oman, który zajmuje drugie miejsce w grupie i ma przewagę aż siedmiu punktów nad trzecim Afganistanem. Do tej pory Oman wygrał z Indiami (dwukrotnie), a także pokonał Afganistan i Bangladesz. Jedyna porażka przypada na starcie z Katarem, który jest liderem grupy.

Sympatycy Kataru nie mogą mieć zatem większych zastrzeżeń do swoich ulubieńców, którzy rozegrali już siedem eliminacyjnych spotkań i zanotowali sześć zwycięstw oraz jeden remis. Podział punktów przypada na starcie z Indiami, co było niewątpliwą sensacją.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Oman rywalizował z Katarem 15 października 2019 roku. Wspominany mecz zakończył się zwycięstwem katarskiej reprezentacji, która wygrała 2:1. Bramki dla triumfatorów strzelili Afif oraz Almoez, natomiast trafienie dla Omanu zanotował Al Alawi.

Oman – Katar kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Katar. Kurs na gości wynosi 1.55. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.6. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 6.5.

Oman – Katar fakty meczowe

  • Oman zanotował tylko jedną porażkę w pięciu ostatnich meczach
  • Katar jest niepokonany w pięciu ostatnich pojedynkach
  • We wszystkich pięciu ostatnich meczach Katar trafiał do siatki

Oman – Katar typy

Zakładamy, iż zwycięsko z tego starcia wyjdzie Katar. Typujemy zatem triumf gości.

Oman – Katar | Typ: Katar wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 1.92 @ LV BET 

Oman – Katar | Typ: Katar wygra do przerwy i cały mecz 2.3 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy