🇵🇸 Palestyna – Singapur 🇸🇬 Typy, kursy (03.06.2021)

W ramach walki o kwalifikację do mistrzostw świata, reprezentacja Palestyny zmierzy się na King Fahd International Stadium z Singapurem. 

Palestyna – Singapur zapowiedź (czwartek, 20:00)

Reprezentacja Palestyny jest w nieciekawej sytuacji w kontekście rywalizacji o awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej. Aktualnie Palestyna zajmuje piąte miejsce w grupie D i ma stratę pięciu punktów do drugiego Uzbekistanu. Trzeba także zaznaczyć, iż reprezentacja Palestyny rozegrała już sześć spotkań kwalifikacyjnych.

Szanse na awans do kolejnej rundy ma Singapur, który do tej pory zgromadził siedem punktów w pięciu meczach i traci dwa oczka do drugiej pozycji. Singapur pokonał Palestynę, wygrał i zremisował z Jemenem oraz odniósł porażki z Arabią Saudyjską i Uzbekistanem.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Palestyna rywalizowała z Singapurem 10 września 2019 roku. Mecz rozgrywany w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata zakończył się zwycięstwem Singapuru 2:1.

Palestyna – Singapur kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Palestyna. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.55. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.95. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.5.

Palestyna – Singapur fakty meczowe

  • Palestyna zanotowała cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach
  • Singapur odnotował tylko jeden triumf w pięciu ostatnich pojedynkach
  • W trzech z pięciu ostatnich meczów Palestyna zachowywała czyste konto

Palestyna – Singapur typy

Patrząc na ostatnie wyniki Palestyny, trudno nie zauważyć progresu w kontekście pierwszych spotkań kwalifikacyjnych. Spodziewamy się ciekawego spotkania, w którym padną gole.

Palestyna – Singapur | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.02 @ LV BET 

Palestyna – Singapur | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.55 @ LV BET 

 

Komentarze

komentarzy