🇵🇾 Paragwaj – Brazylia 🇧🇷 Typy, kursy (09.06.2021)

Ważny mecz dla układu góry tabeli w Asuncion. Paragwaj – Brazylia to spotkanie czwartej ekipy z liderem eliminacji w Ameryce Południowej. Bez względu na wynik wiadomo, że Canarinhos będą liderem w CONMEBOL przynajmniej do początku września.

Paragwaj – Brazylia zapowiedź (02:30)

Spotkanie dwóch niepokonanych drużyn. Tyle że ich droga do tego miana była i jest trochę inna. Brazylia póki co nie straciła nawet punktu. Komplet pięciu zwycięstw musi robić wrażenie, nawet jeśli nie było w tym gronie Argentyny. Co ciekawe największe kłopoty były z Peru czy Wenezuelą. Może nie ma porywającego futbolu, ale do bólu skuteczny. Tak trzeba nazwać komplet punktów i aż cztery czyste konta drużyny Tite. Kłopoty wewnątrz federacji nie pomagają w atmosferze, ale drużyna, która protestowała przeciwko startowi w Copa America, ostatecznie w nim wystąpi. W ostatni piątek ograła Ekwador 2:0, czym pokazała, że na boisku potrafi zrobić swoją robotę.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Naprzeciw nich Paragwaj, czyli kolejny niepokonany zespół. Tyle że Guarani wygrali tylko jedno spotkanie w pięciu kolejkach! Aż cztery remisy to bardzo ciekawy bilans i można powiedzieć, że bilans wychodzi na zero. Jako jedyni do tej pory stracili punkty z Peru, ale przy okazji udało im się urwać punkty Argentynie na jej terenie, a ostatnio to samo zrobili w Montevideo. Trudno jednoznacznie określić formę ekipy Eduardo Berizzo, ale na pewno nie będzie gościom łatwo. Mimo że są faworytem według bukmacherów.

Paragwaj – Brazylia kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Paragwaj wygra, kurs: 6,12
  • Brazylia wygra, kurs: 1,57
  • Remis, kurs: 3,85

Paragwaj – Brazylia fakty meczowe

  • Brazylia prowadzi w eliminacjach z kompletem zwycięstw
  • Canarinhos aż cztery razy zachowali czyste konto
  • Paragwaj zremisował cztery z pięciu meczów, a wygrał tylko z Wenezuelą
  • Po raz ostatni te ekipy spotkały się podczas Copa America w 2019 roku. Wówczas Brazylia wygrała po rzutach karnych w ćwierćfinale

Paragwaj – Brazylia typy

Skoro ekipa Tite wygrywa niemal wszystko do zera, to i tym razem idziemy takim śladem.

Typ: Brazylia wygra i obie nie strzelą @ 2,21 Totolotek

Komentarze

komentarzy