🇸🇪 Molde – Trabzonspor 🇹🇷 Typy, kursy (12.08.2021)

W ramach rewanżowego meczu eliminacyjnego Ligi Konferencji Europy, piłkarze Molde zmierzą się na własnym obiekcie z Trabzonsporem. Pierwszy mecz tych drużyn sugeruje, iż powinniśmy być świadkami ciekawego pojedynku. 

Molde – Trabzonspor zapowiedź (czwartek, 18:00)

Nikt raczej nie spodziewał się tylu goli w pierwszym starciu, które rozegrano na Medical Park Stadium w Trabzonie. W 15. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, a do siatki trafił Nwakaeme. Jeszcze przed przerwą ekipa gości zdołała wyrównać stan rywalizacji. Bramkę zdobył Brynhildsen.

Druga połowa rywalizacji przyniosła nam wiele emocji. Ponownie prowadziła turecka drużyna za sprawą gola Hugo. Chwilę później drugie trafienie w tym meczu zanotował Brynhildsen. Dziesięć minut po tym zdarzeniu Trabzonspor po raz trzeci wyszedł na prowadzenie za sprawą bramki Djaniny. Piłkarzy Molde nie podłamał kolejny stracony gol, gdyż stan rywalizacji ponownie został wyrównany, tym razem za sprawą Hussaina.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Co ciekawe, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Trabzonspor mógł strzelić czwartego gola, ale rzut karny nie wykorzystał Bakasetas.

Molde – Trabzonspor kursy bukmacherów

Co ciekawe, bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta. Kursy na zwycięstwa Molde i Trabzonsporu są identyczne i wynoszą 2.55. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45.

Molde – Trabzonspor fakty meczowe

  • Molde wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów
  • Trabzonspor nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich pojedynków
  • W każdym z pięciu ostatnich meczów gracze Molde stracili minimum jednego gola

Molde – Trabzonspor typy

Mając na uwadze ostatni mecz tych ekip, trudno nie spodziewać się goli z dwóch stron. Zakładamy, iż w rewanżowym pojedynku zobaczymy minimum trzy bramki.

Molde – Trabzonspor | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.45 @ LV BET 

Molde – Trabzonspor | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.75 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy