🇸🇰 Słowacja – Rosja 🇷🇺 Typy, kursy (30.03.2021)

Po dwóch kolejnych zwycięstwach, reprezentacja Rosji spróbuje dzisiaj zdobyć komplet punktów w starciu ze Słowakami. Czy uda im się ta sztuka?

Słowacja – Rosja zapowiedź (wtorek, 20:45)

Reprezentacja naszych południowych sąsiadów rozpoczęła walkę o mundial od dwóch kolejnych remisów. Najpierw po bezbramkowym pojedynku zespół podzielił się punktami z Cyprem. W drugim meczu natomiast Słowacy zremisowali wynikiem 2:2 z Maltą. Nie da się ukryć, że mimo wszystko strata punktów z rywalem na tym poziomie była małym zaskoczeniem. Słowacja pozostaje bez wygranej od łącznie 3 spotkań. Ostatnie starcie z Rosjanami odbyło się w 2016 roku, górą wtedy byli dzisiejsi gospodarze.

Rosja rozpoczęła zmagania o awans na mistrzostwa od wygranej 3:1 nad Maltą oraz zwycięstwa w starciu ze Słowenią (2:1). Warto zaznaczyć, ze Słoweńcy w tych eliminacjach pokonali w swoim pierwszym meczu reprezentację Chorwacji. Rosja i Słowacja mierzyły się ze sobą łącznie 7 razy, oba zespoły wygrały po 2 spotkania, w pozostałych 3 pojedynkach padł remis. Rosjanie są jedyną drużyną w grupie z kompletem punktów po dwóch kolejkach kwalifikacji. Na tym etapie zmagań nie wydaje się, by ktoś byłby im w stanie zagrozić.

Słowacja – Rosja kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Słowacji – 4.50; remis – 3.35; zwycięstwo Rosjan – 1.90.

Słowacja – Rosja nasze typy

Słowacja nie rozpoczęła eliminacji w najlepszym stylu. Stawiamy dzisiaj na wygraną Rosjan oraz na to, że bramkę zdobędzie dzisiaj Dzyuba, który ma na swoim koncie już 3 trafienia. Nie będzie to raczej porywające widowisko, jednak wydaje się, że Sborna powinna zdobyć komplet punktów.

Słowacja – Rosja | Typ: 2 @1.90 BETFAN

Słowacja – Rosja | Typ: strzelec gola – Artiom Dzyuba @2.20 BETFAN

Komentarze

komentarzy