🇺🇾 Urugwaj – Paragwaj 🇵🇾 Typy, kursy (04.06.2021)

Ciekawie zapowiada się drugie starcie strefy CONMEBOL nocy z czwartku na piątek. W Montevideo dojdzie do jednego z klasyków południowoamerykańskiej strefy. Urugwaj – Paragwaj to swego rodzaju derby kontynentu. Przy okazji starcie ekip sąsiadujących ze sobą w tabeli po 4. kolejkach.

Urugwaj – Paragwaj zapowiedź (piątek, 0:00)

Sąsiedzi na mapie i sąsiedzi w tabeli. Na dzisiaj czwarte miejsce zajmuje Paragwaj, a Urugwaj jest piąty. Tyle że to kosmetyczna różnica, o której decyduje bilans bramkowy +1 na korzyść Paragwajczyków. Jedni i drudzy zgarnęli po sześć punktów, ale zrobili to w różny sposób. Urugwaj punktuje w kratkę. Najpierw wygrana z Chile 2:1, później porażka 2:4 w Ekwadorze. Następnie dość łatwo ograli Kolumbię na jej terenie 3:0 i to samo zrobiła z nimi Brazylia 2:0. Krótko mówiąc trudno przewidzieć dyspozycje drużyny Tabareza.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Z kolei Paragwaj to jedna z trzech niepokonanych ekip, obok Brazylii i Argentyny. Tyle że nie bardzo się przekłada na pozycje w tabeli. Wygrali tylko w Wenezueli 1:0. Poza tym cenny remis w Buenos Aires oraz dwa wyniki nieco gorzej przyjęte w Asuncion. Jeszcze remis z Peru nie był tragedią – 2:2 – ale już podział punktów z Boliwią zdecydowanie tak, mimo że ostatecznie to Guarani musieli gonić wynik.

Urugwaj – Paragwaj kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Urugwaj wygra, kurs: 1,66
  • Paragwaj wygra, kurs: 5,14
  • Remis, kurs: 3,80

Urugwaj – Paragwaj fakty meczowe

  • Oba zespoły mają po 6 punktów po 4. kolejkach – Urugwaj 2 wygrane i 2 porażki, zaś Paragwaj 1 zwycięstwo i 3 remisy
  • Jedni i drudzy spotkają się 27 czerwca w ramach fazy grupowej Copa America
  • Ostatni mecz tych ekip w ramach eliminacji w Montevideo, zakończył się triumfem gospodarzy 4:0 w 2016 roku

Urugwaj – Paragwaj typy

Faworytem gospodarze, dlatego jeden typ na nich. Przy okazji drugi na gole, gdyż trafienia gości nie będą niespodzianką.

Typ: Urugwaj @ 1,66 Totolotek

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 2,11 Totolotek

Komentarze

komentarzy