🇺🇾 Urugwaj – Paragwaj 🇵🇾 Typy, kursy (29.06.2021)

Derby południa w Rio de Janeiro. Urugwaj – Paragwaj to mecz drużyn, które walczą o jak najlepsze rozstawienie przed 1/4 finału. Zmotywowani będą przede wszystkim ci pierwsi, którzy chcą uniknąć gospodarza turnieju. To zwiastuje emocje!

Urugwaj – Paragwaj zapowiedź (wtorek, 02:00)

Po trzech rozegranych meczach obie drużyny wiedzą, że awansowały do 1/4 finału. Nie był to duży wyczyn, gdy tylko jedna ekipa z grupy odpadała. W dodatku mieli najsłabszą na kontynencie Boliwie, więc było podwójnie łatwo. Jednak to nie oznacza, że wszyscy mogą być zadowoleni z wyników. Urugwaj zgarnął tylko 4 punkty i na dzisiaj jest czwarty. To oznacza ćwierćfinał przeciwko Brazylii i prawdopodobnie szybki koniec imprezy. Jest na to metoda – dzisiaj wystarczy przynajmniej zremisować. Wówczas przeskoczą Chile i zagrają z Peru. W przypadku wygranej przeskoczą też Paragwaj i zagrają z Kolumbią. Teoretycznie, gdy wygrają, mogą nawet zająć pierwsze miejsce w grupie, ale musieliby liczyć na porażkę Argentyny z Boliwią…

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Na ten sam scenariusz ma okazje Paragwaj. Guarani są w znacznie lepszej sytuacji, bo już wiedzą, że omijają Brazylię w 1/4 finału. To m.in. dzięki wcześniejszym dwóm zwycięstwom z Chile i Boliwią. W ten sposób w najgorszym razie będą na trzecim miejscu i wówczas droga do strefy medalowej nadal będzie stała otworem. Paradoksalnie może się okazać, że lepiej zająć trzecie miejsce i wpaść na Peru. Mimo punktów, jednak potencjał zdecydowanie większy mają Kolumbijczycy niż Peru, które fatalnie spisuje się w eliminacjach.

Urugwaj – Paragwaj kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Urugwaj wygra, kurs: 2,06
  • Paragwaj wygra, kurs: 4,77
  • Remis, kurs: 2,90

Urugwaj – Paragwaj fakty meczowe

  • Oba zespoły już awansowały do 1/4 finału
  • Średnia goli w meczach z udziałem Urugwaju to 1,66/mecz oraz 2,33 przy Paragwaju
  • Gdyby obie ekipy pozostały na swoich miejscach, wówczas w ćwierćfinale zmierzyłyby się z Brazylią – to Urugwaj oraz Kolumbią – to Paragwaj

Urugwaj – Paragwaj typy

Ekipa Tabareza musi tutaj zremisować, żeby chociaż załapać się na trzecie miejsce. Paragwaj chętnie powalczy o zwycięstwo w grupie. Liczymy na otwarty mecz i gole z obu stron.

Typ: Obie strzelą @ 2,22 Totolotek