🇻🇪 Wenezuela – Urugwaj 🇺🇾 Typy, kursy (09.06.2021)

Pierwsze spotkanie po północy, a więc środowe z eliminacji w Ameryce Południowej. Wenezuela – Urugwaj to mecz ekip, które w tych kwalifikacjach potrafiły pokonać solidarnie Chile. Kłopot w tym, że niewiele ponad to się udało wspólnymi siłami. Mimo terenu, faworytem będą goście.

Wenezuela – Urugwaj zapowiedź (środa, 00:30)

Gospodarze tego meczu to jedyna drużyna w Ameryce Południowej, która nie zagrała na mundialu. Mimo że w ostatnich latach ekipa U20 wywalczyła tytuł wicemistrza świata, to nadal brakuje najważniejszego sukcesu dla piłki w tym przedziwnym kraju. Mowa przecież o państwie, które ma prawdopodobnie największe – albo jedne z największych – złóż ropy. Mowa jednocześnie o najwyższej inflacji w skali świata i ogromnej biedzie przez katastrofalne rządy. Pozytywów można szukać w piłce, bo jest kilka nazwisk, na których warto zwrócić uwagę. Wśród nich nieobecny Yeferson Stoeldo. Jego brakuje, a ekipa Vinotinto w ostatniej kolejce poległa w La Paz 1:3 i spadła na przedostatnią pozycje w tabeli.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Urugwaj na granicy awansu, bo jest piąty. Na dzisiaj daje to baraże, ale za plecami Kolumbia. To znak, że trzeba zacząć regularnie punktować. Z tym jest kłopot, bo póki co ograli Chile i Kolumbię, ale polegli z Ekwadorem i Brazylią oraz remisowali z Paragwajem. Krótko mówiąc trzy dotychczasowe mecze z drużynami będącymi wyżej i zero porażek. Ekipa Tabareza powinna iść w górę, tym bardziej że to jest stała ekipa od wielu lat. Oczywiście jest kilka nowych twarzy, ale szkielet ekipy jest niemal niezmienny.

Wenezuela – Urugwaj kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Wenezuela wygra, kurs: 4,45
  • Urugwaj wygra, kurs: 1,82
  • Remis, kurs: 3,50

Wenezuela – Urugwaj fakty meczowe

  • Wenezuela wygrała tylko jeden mecz eliminacyjny – z Chile
  • Urugwaj wygrał dwa mecze, pokonując Kolumbię i Chile
  • Ostatnie spotkanie tych ekip to eliminacje mundialu w Rosji. Wówczas padł bezbramkowy remis

Wenezuela – Urugwaj typy

Celujemy w wygraną do zera przez gości. Jakieś 1:0 lub 2:0 wydaje się być najbardziej realną opcją.

Typ: Urugwaj wygra i obie nie strzelą @ 2,60 Totolotek

Komentarze

komentarzy