100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA!

Już w najbliższą niedzielę w Premier League hit 25. kolejki czyli spotkanie Tottenhamu z Manchesterem City. Szlagier jednej z najlepszych lig świata zapowiada się niezwykle emocjonująco głównie ze względu na konfrontację starych znajomych czyli Jose Mourinho i Pepa Guardioli. Z tej okazji mamy dla Was specjalną promocję!

BETFAN po raz kolejny już uruchamia promocję, w której można jedynie zyskać! Jest to ekskluzywny zakład bez ryzyka, w przypadku którego ewentualny zwrot pieniędzy otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe. Oznacza to, że nawet w przypadku nietrafienia kuponu, możesz od razu wypłacić swoje środki na konto, bez konieczności obrotu.

Jakie warunki należy spełnić, by Twój kupon łapał się do promocji?

 1. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze konta na stronie BETFAN.
 2. Należy założyć konto właśnie w BETFAN z kodem promocyjnym HIT i postawić kupon zawierający co najmniej jedno zdarzenie przedmeczowe związane z meczem Tottenhamu z Manchesterem City z kursem minimalnym 1.75 mającego miejsce 2-go lutego (możliwe są kupony SINGIEL lub AKO z typami na inne dyscypliny i zdarzenia).
 3. Zwrot środków odbywać się będzie na koncie głównym, bez konieczności dalszego obrotu przed wypłatą. Maksymalna kwota zwrotu obowiązuje do stawki 100 zł.
 4. Zwroty zostaną przypisane na konto automatycznie w ciągu 72h.

Każdemu z Was życzymy powodzenia w obstawianiu swoich kuponów i chyba naprawdę warto jest skorzystać z tego typu promocji, gdzie tak naprawdę ryzyko jest kompletnie zerowe. Zwłaszcza jeśli możemy zwiększyć swoje emocje podczas oglądania tego spotkania.

Pełny regulamin promocji:

 1. Gracz będzie musiał zarejestrować się na stronie BETFAN z kodem bonusowym HIT.
 2. Zwrot będzie obowiązywał tylko na pierwszy zakład gracza do stawki 100 zł.
 3. Niezależnie od wysokości stawki pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika wysokość przyznawanego bonusu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 100.00 złotych. Kwota bonusu zaokrąglana jest w dół do pełnych dziesiątek (np. za kupon zawarty za 47 zł przysługuje zwrot 40 zł).
 4. W celu otrzymania pełnego zwrotu tj. 100 zł należy umieścić na swoim kuponie minimum 3 zdarzenia z kursem minimalnym pojedynczego wynoszącym 1.45.
 5. Promocja będzie obowiązywać po spełnieniu warunku zawarcia przez gracza zdarzenia przedmeczowego związanego z meczem Tottenham – Manchester City z kursem minimalnym 1.75 2-go lutego w ramach Premier League.
 6. Zwroty zostaną przypisane na konto gracza automatycznie w ciągu 72h.
 7. W przypadku zwrotu środków, gracz będzie mógł je swobodnie wypłacić bez konieczności obrotu.

Komentarze

komentarzy