17-latek z Olimpii Grudziądz z reprymendą za grę na orliku…

Darmowe piłkarze

Polska myśl szkoleniowa wciąż nie przestaje zaskakiwać. Kasjan Bojarowski – esportowiec i sympatyk Olimpii Grudziądz, którą reprezentował na turniejach, za pośrednictwem Twittera podaj bulwersującą informację. 17-letni piłkarz Olimpii II Grudziądz został odsunięty od treningu, a także otrzymał reprymendę od trenera… za grę w piłkę.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Kara za grę w piłkę? Tylko w Polsce

Ciągle słychać głosy o przestarzałej myśli szkoleniowej w Polsce. Im więcej będzie jednak takich historii, tym więcej pojawi się takich głosów. Według doniesień Kasjana Bojarowskiego, 17-letni zawodnik rezerw Olimpii Grudziądz został odsunięty od treningu i został wezwany na dywanik od trenera za grę na orliku. Co ciekawe, trener zauważył swojego podopiecznego osobiście, gdyż też wybrał się na boisko, aby pograć w piłkę.

Treningi treningami, ale umiejętności gry w piłkę szlifuje się także na orlikach. Sytuacja przedstawia się oczywiście w inny sposób jeżeli mówimy o profesjonalnych zawodnikach. Ryzyko utraty zdrowia po pojedynku z przecinakiem z orlika o niespełnionych ambicjach byłoby bardzo lekkomyślne, ale Olimpia II Grudziądz występuje na co dzień w okręgówce, a chłopak o którym mowa ma tylko 17 lat.

Komentarze

komentarzy