2 plus 1. Odbierz freebet 75 PLN w Betcris!

Nadchodzi czas rozstrzygnięć w kontekście eliminacji mistrzostw świata strefy europejskiej. Z tej okazji bukmacher Betcris przygotował specjalną promocję, która gwarantuje odebranie freebetu w wysokości 75 PLN przy spełnieniu odpowiednich warunków.

W poniedziałek nie zabraknie emocji w kontekście meczów reprezentacyjnych. Nas oczywiście interesuje spotkanie Polski z Węgrami. Ciekawie zapowiadają się zmagania w grupie C, gdzie nadal Włosi nie mogą być pewni bezpośredniego awansu, a szansę na osiągnięcie tego celu mają jeszcze Szwajcarzy. Dodatkowo rozegrane zostaną spotkania grupy F.

2 plus 1. Odbierz freebet 75 PLN

Specjalną promocję z okazji meczów eliminacyjnych przygotował Betcris. Bukmacher gwarantuje freebet w wysokości 75 PLN przy spełnieniu odpowiednich warunków. Co trzeba zrobić?

  1. Wpłać minimum 75 PLN i postaw minimum DWA kupony AKO za minimum 75 PLN każdy. Kupon musi składać się z 3 zdarzeń zawierających ofertę wyłącznie z meczów eliminacyjnych mistrzów świata. Kurs minimalny każdego zdarzenia musi wynieść 1.30.
  2. Bez względu na końcowe rozstrzygnięcia otrzymać freebet w wysokości 75 PLN.
  3. Freebet można wykorzystać na kupon AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Cały regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem i kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy