200 zł za min. 5 punktów Sochana z Dallas

Sochan promocja

Ruszył nowy sezon NBA. Na boiskach najpopularniejszej koszykarskiej ligi na świecie możemy oglądać Jeremy’ego Sochana. 26 października San Antonio Spurs zmierzy się Dallas Mavericks. BETFAN przygotował lukratywną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem GRAMGRUBO. Płaci on aż 200 złotych za minimum 5 punktów Polaka w tym starciu. 

      ⬅️ Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji ⬅️  

200 złotych za minimum 5 punktów Sochana z Dallas

Kibice NBA nie mogą narzekać w najbliższych dniach na nudę. Ruszyła NBA, a wraz z nią możliwość oglądania wyczynów Sochana. W czwartkową noc jego San Antonio Spurs zagra z Dallas Mavericks. BETFAN przygotował z tej okazji specjalną promocję dla nowych graczy. Płaci 200 złotych za minimum 5 punktów Polaka w tej rywalizacji. Wystarczy założyć konto u polskiego legalnego bukmachera z kodem GRAMGRUBO i spełnić specjalne warunki. Szczegóły promocji poniżej.

Sochan baner

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 25 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz San Antonio Spurs – Dallas Mavericks (kupon musi zostać rozliczony do 26.10, godz. 09:00)
  4. Jeśli Jeremy Sochan zdobędzie min. 5 punktów w meczu z Dallas, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł
  5. Freebetem grasz jak chcesz