200 złotych za gola Lewego z Sevillą

Lewandowski promocja

Już w piątek Barcelona podejmować będzie Sevillę. Do dobrej dyspozycji wraca Robert Lewandowski, który w starciu z Celtą Vigo popisał się dubletem. Z tej okazji polski legalny bukmacher przygotował specjalną ofertę. BETFAN przygotował lukratywną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem GRAMGRUBO. Płaci on aż 200 złotych za gola Lewego w meczu z Sevillą. 

      ⬅️ Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji ⬅️  

200 złotych za gola Lewego w meczu z Sevillą

W piątek rozpocznie się nowa kolejka La Liga. W jedynym spotkaniu, który odbędzie się tego dnia, Barcelona zagra z Sevillą. Duma Katalonii jest podrażniona po remisie z Mallorcą i będzie chciała pokazać, że podział punktów był jedynie wypadkiem przy pracy. W dobrej formie jest Robert Lewandowski, który w starciu z Celtą Vigo strzelił dwie bramki. BETFAN płaci 200 złotych za to, że Lewy strzelił gola z Sevillą. Wystarczy założyć konto u polskiego legalnego bukmachera z kodem GRAMGRUBO i spełnić specjalne warunki. Szczegóły promocji poniżej.

Lewandowski Sevilla

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 30 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł na gola Roberta Lewandowskiego w meczu FC Barcelona – Sevilla FC ze standardowej oferty w zakładce Player Bets W TYM MIEJSCU (kupon musi zostać rozliczony do 29.09.2023 do godz. 23:59)
  4. Jeżeli Robert Lewandowski strzeli gola, otrzymasz bonus 200 zł
  5. Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie
  6.  Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO
  7. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30
  8. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin i będzie aktywny przez 7 dni