200 złotych za gola lub kartkę Ramosa

W sobotę odbędzie się emocjonujący mecz Sevilli z Realem Madryt. W barwach gospodarzy gra legenda Realu Madryt – Sergio Ramos. BETFAN przygotował niezwykle ciekawą ofertę dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym GRAMGRUBO. Mogą zgarnąć aż 200 złotych za gola (nawet samobójczego) albo kartkę Ramosa. Jeżeli spełnią się oba warunki, to do zgarnięcia jest 300 złotych!

      ⬅️ Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji ⬅️  

200 złotych za gola lub kartkę Ramosa

W sobotę o 18:30 Sevilla podejmować będzie Real Madryt. Do zespołu z Andaluzji dołączył tego lata Sergio Ramos. Z pewnością będzie to wyjątkowy mecz dla jeszcze grającej legendy Realu Madryt. BETFAN przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem GRAMGRUBO. Polski legalny bukmacher płaci 200 złotych za gola (nawet samobójczego) lub kartkę Sergio Ramosa. Jeżeli spełnią się oba warunki, to BETFAN płaci aż 300 złotych! Szczegóły promocji poniżej.

Ramos promocja

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 30 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz Sevilla FC – Real Madryt (kupon musi zostać rozliczony do 21.10, godz. 23:59)
  4. Jeżeli Ramos otrzyma kartkę lub trafi do siatki, otrzymasz bonus 200 zł. Jeśli spełni oba warunki, zgarniesz 300 zł!
  5. Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.0, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji i będzie aktywny przez 48 godzin od momentu przyznania

Komentarze

komentarzy