200 złotych za podanie prostopadłe Ziela w BETFAN

Zieliński promocja

W niedzielę Polska zagra arcyważny mecz z Mołdawią. Nasza kadra musi wygrać. Nadzieje pokładane są w Piotrze Zielińskim, który zagrał bardzo dobre spotkanie z Wyspami Owczymi. BETFAN przygotował lukratywną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym GRAMGRUBO. Płaci on aż 200 złotych za celne podanie prostopadłe Zielińskiego. 

      ⬅️ Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji ⬅️  

200 złotych za celne podanie prostopadłe Ziela

Piotr Zieliński został tymczasowym kapitanem reprezentacji Polski i w starciu z Wyspami Owczymi pokazał się z bardzo dobrej strony. BETFAN przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, związaną z Zieliński i jego niedzielnym występem z Mołdawią. BETFAN płaci 200 złotych za celne podanie prostopadłe Piotra Zielińskiego. Wystarczy założyć konto u polskiego legalnego bukmachera z kodem GRAMGRUBO i spełnić specjalne warunki. Szczegóły promocji poniżej.

Zieliński baner

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem bonusowym do Betfan: GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 25 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz Polska – Mołdawia (kupon musi zostać rozliczony do 15.10, godz. 23:59)
  4. Jeśli Piotr Zieliński zaliczy celne prostopadłe podanie w meczu z Mołdawią, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł
  5. Freebetem grasz jak chcesz

Komentarze

komentarzy