200 złotych za wygranego seta Polski z Holandią

Trwają siatkarskie mistrzostwa Europy. Polska jest jednym z faworytów do końcowego triumfu. W piątek nasza reprezentacja zmierzy się z Holandią. Z tej okazji BETFAN przygotował niezwykle ciekawą promocję dla nowych graczy. Mogą oni obstawić, że Polska wygra seta i zgarnąć za ten typ 200 złotych!

      ⬅️ Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji ⬅️  

200 złotych za wygranego seta Polski z Holandią

Polska jest siatkarską potęgą i pojechanie na dużą imprezę wiążę się często z walką o medal. Obecnie trwają mistrzostwa Europy. Polska w sobotę zmierzy się z Holandią. Nasza reprezentacja od 2003 roku nie przegrała ani razu z tym krajem. BETFAN przygotował niezwykle ciekawą promocję dla nowych graczy. Płaci 200 złotych za wygranego seta Polski w meczu z Holandią. Szczegóły promocji poniżej.

Siatkówka Polska - Holandia baner

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem: GRAMGRUBO
  2. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł na wygranego seta Polski z Holandią ze standardowej oferty W TYM MIEJSCU
  3. Jeśli Polska wygra seta z Holandią otrzymasz 200 złotych bonusu
  4. Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie
  5.  Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO
  6. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30
  7. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin i będzie aktywny przez 7 dni

Inne promocje BETFAN

BETFAN nie zapomina również o swoich Graczach i regularnie kieruje do nich różnego rodzaju Promocje. Dla tych, którzy mają już konto w BETFAN przygotowaliśmy specjalny tekst, w którym można śledzić aktualne promocje u polskiego, legalnego bukmachera: „Aktualne promocje w BETFAN”

Komentarze

komentarzy