300 PLN za gola w hicie LaLiga i 50 PLN za każdą bramkę Lewego!

W najbliższą niedziele Barcelona zagra na własnym obiekcie z Atletico Madryt. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował promocję, w której gwarantuje kurs 150.00 na gola jednej z drużyn, a także 50 PLN za każde trafienie Roberta Lewandowskiego.

W LaLiga sytuacja staje się coraz ciekawsza. Co prawda Barcelona nadal ma dość bezpieczną, bo jedenastopunktową przewagę nad drugim Realem Madryt, ale „Duma Katalonii” zanotowała w ostatnim czasie dwa rozczarowujące remisy z Gironą i Getafe. Świetnie spisuje się z kolei Atletico, które wygrało sześć ligowych meczów z rzędu i traci już tylko dwa oczka do „Królewskich”.

Kurs 150.00 na gola w meczu i 50 PLN za każdą bramkę Lewego

Z okazji hitu, bukmacher Superbet przygotował bardzo atrakcyjną ofertę dla nowych graczy. Mowa o kursie 150.00 na gola w tym meczu, a także 50 PLN za każde trafienie Lewandowskiego.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem GRAMGRUBO -> TUTAJ
  • Wpłać minimum 50 PLN
  • Postaw swój pierwszy kupon za minimum 2 zł na na gola Barcelony lub Atletico Madryt  (typ zakładu: Barcelona Strzeli Gola – tak lub Barcelona – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Atl.Madryt Strzeli Gola – tak lub Atl.Madryt – Liczba Goli – powyżej 0.5)
  • Przy poprawnym wytypowaniu otrzymasz bonus 300 PLN
  • To nie wszystko. Otrzymasz 50 PLN za każdego gola Roberta Lewandowskiego

Regulamin promocji: TUTAJ

Komentarze

komentarzy