400 PLN za gola Tottenhamu lub Manchesteru United!

W czwartkowy wieczór piłkarze Tottenhamu zmierzą się na własnym obiekcie z Manchesterem United w ramach 33. kolejki Premier League. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował promocję, w której gwarantuje kurs 200.00 na gola jednej z ekip.

Ekipa „Kogutów” ma za sobą bardzo dotkliwą porażkę w starciu z Newcastle. Mowa o przegranym meczu aż 1:6. Po tym spotkaniu Cristian Stellini stracił posadę, natomiast obowiązki trenera przejął Ryan Mason. Manchester United z kolei w weekend awansował do finału Pucharu Anglii, wygrywając starcie z Brighton po serii rzutów karnych.

400 PLN za gola Tottenhamu lub Manchesteru United

Z okazji czwartkowego meczu, bukmacher Superbet przygotował promocję, w której gwarantuje kurs 200.00 za gola Tottenhamu lub Manchesteru United. Oferta skierowana jest do graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Superbet.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem GRAMGRUBO -> TUTAJ
  • Wpłać minimum 50 PLN
  • Postaw swój pierwszy kupon za minimum 2 zł na na gola Tottenhamu lub Manchesteru United (typ zakładu: Tottenham Strzeli Gola – tak lub Tottenham – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Manchester Utd Strzeli Gola – tak lub Manchester Utd – Liczba Goli – powyżej 0.5)
  • Przy poprawnym wytypowaniu otrzymasz bonus 400 PLN

Regulamin promocji: TUTAJ

Komentarze

komentarzy