50 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA NA DERBY ANGLII!

Już w najbliższą niedzielę w Premier League hit 23. kolejki czyli spotkanie Liverpoolu z Manchesterem United. Derby Anglii, których stawką jest przedłużenie kosmicznej serii The Reds. Z tej okazji firma przygotowała dla swoich nowych klientów specjalną promocję.

BETFAN po raz kolejny już uruchamia promocję, w której można jedynie zyskać! Jest to ekskluzywny zakład bez ryzyka, w przypadku którego ewentualny zwrot pieniędzy otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe.

Jakie warunki należy spełnić, by Twój kupon łapał się do promocji?

 1. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze konta na stronie BETFAN.
 2. Należy założyć konto właśnie w BETFAN z kodem promocyjnym HIT i postawić kupon zawierający co najmniej jedno zdarzenie przedmeczowe związane z meczem Liverpoolu z Manchesterem United z kursem minimalnym 1.75 mającego miejsce 17-go stycznia (możliwe są kupony SINGIEL lub AKO z typami na inne dyscypliny i zdarzenia).
 3. Zwrot środków odbywać się będzie na koncie głównym, bez konieczności dalszego obrotu przed wypłatą. Maksymalna kwota zwrotu obowiązuje do stawki 50 zł.
 4. Zwroty zostaną przypisane na konto automatycznie w ciągu 48h.

Każdemu z Was życzymy powodzenia w obstawianiu swoich kuponów i chyba naprawdę warto jest skorzystać z tego typu promocji, gdzie tak naprawdę ryzyko jest kompletnie zerowe.

Pełny regulamin promocji:

 1. Gracz będzie musiał zarejestrować się na stronie BETFAN z kodem bonusowym HIT.
 2. Zwrot będzie obowiązywał tylko na pierwszy zakład gracza do stawki 50 zł.
 3. Niezależnie od wysokości stawki pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika wysokość przyznawanego bonusu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 50.00 złotych. Kwota bonusu zaokrąglana jest w dół do pełnych dziesiątek (np. za kupon zawarty za 47 zł przysługuje zwrot 40 zł).
 4. W celu otrzymania pełnego zwrotu tj. 50 zł należy umieścić na swoim kuponie minimum 3 zdarzenia z kursem minimalnym pojedynczego wynoszącym 1.45.
 5. Promocja będzie obowiązywać po spełnieniu warunku zawarcia przez gracza zdarzenia przedmeczowego związanego z meczem Liverpool – Manchester United z kursem minimalnym 1.75 17-go stycznia w ramach Premier League.
 6. Zwroty zostaną przypisane na konto gracza automatycznie w ciągu 48h.
 7. W przypadku zwrotu środków, gracz będzie mógł je swobodnie wypłacić bez konieczności obrotu.

Komentarze

komentarzy