50 PLN ZAKŁADU BEZ ŻADNEGO RYZYKA

Już dzisiejszego popołudnia rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Oczy miłośników popularnego szczypiorniaka będą zatem zwrócone ku najlepszym reprezentacjom Starego Kontynentu, w tym – reprezentacji Polski. Z tej okazji BETFAN przygotował dla swoich nowych klientów specjalną promocję.

BETFAN po raz kolejny już uruchamia promocję, w której można jedynie zyskać! Jest to ekskluzywny zakład bez ryzyka, w przypadku którego ewentualny zwrot pieniędzy otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe.

Jakie warunki należy spełnić, by Twój kupon łapał się do promocji?

  1. Oferta skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze konta na stronie BETFAN.
  2. Należy założyć konto właśnie w BETFAN z kodem promocyjnym ME2020 i postawić kupon zawierający co najmniej jedno zdarzenie przedmeczowe z rynku over/under bramek związane z meczem Polski ze Słowenią w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej mającego miejsce 10-go stycznia (możliwe są kupony SINGIEL lub AKO z typami na inne dyscypliny i zdarzenia).
  3. Zwrot środków odbywać się będzie na koncie głównym, bez konieczności dalszego obrotu przed wypłatą. Maksymalna kwota zwrotu obowiązuje do stawki 50 zł.
  4. Zwroty zostaną przypisane na konto automatycznie w ciągu 48h.

Każdemu z Was życzymy powodzenia w obstawianiu swoich kuponów i chyba naprawdę warto jest skorzystać z tego typu promocji, gdzie tak naprawdę ryzyko jest kompletnie zerowe.

Pełny regulamin promocji:

 1. Gracz będzie musiał zarejestrować się na stronie BETFAN z kodem bonusowym ME2020.
 2. Zwrot będzie obowiązywał tylko na pierwszy zakład gracza do stawki 50 zł.
 3. Niezależnie od wysokości stawki pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika wysokość przyznawanego bonusu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 50.00 złotych. Kwota bonusu zaokrąglana jest w dół do pełnych dziesiątek (np. za kupon zawarty za 47 zł przysługuje zwrot 40 zł).
 4. W celu otrzymania pełnego zwrotu tj. 50 zł należy umieścić na swoim kuponie minimum 3 zdarzenia z kursem minimalnym pojedynczego wynoszącym 1.45.
 5. Promocja będzie obowiązywać po spełnieniu warunku zawarcia przez gracza zdarzenia przedmeczowego z rynku over/under bramek związanego z meczem Polska – Słowenia 10-go stycznia w ramach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej.
 6. Zwroty zostaną przypisane na konto gracza automatycznie w ciągu 48h.
 7. W przypadku zwrotu środków, gracz będzie mógł je swobodnie wypłacić bez konieczności obrotu.

Komentarze

komentarzy