🇦🇹 Austria – Dania 🇩🇰 Typy, kursy (31.03.2021)

Przed nami bardzo ciekawy pojedynek na szczycie grupy F, w którym zmierzą się ze sobą Austria i Dania. Piłkarze ze Skandynawii jako jedyni wśród swoich grupowych rywali wygrali swoje oba mecze, czy podtrzymają tę dobrą serię?

Austria – Dania zapowiedź (środa, 20:45)

Austriacy dosyć niespodziewanie zremisowali w swoim pierwszym spotkaniu ze Szkotami. Szkocja to solidna ekipa, jednak mimo wszystko wydawało się, że Austria jest w stanie ich ograć. W drugim grupowym starciu gospodarze mierzyli się z kolei z Wyspami Owczymi. Austriacy słabo weszli w ten mecz, bowiem już w 19 minucie stracili gola. Na szczęście 3 bramki w odstępie zaledwie 14 minut sprawiły, że to piłkarze Franco Foda cieszyli się po końcowym gwizdku z kompletu punktów. Burschen zajmują 2 miejsce w grupowej tabeli, jednakże poziom rywali nie jest wysoki – tylko Dania oraz Austria są jedynymi drużynami z przynajmniej jedną wygraną na koncie.

Duńczycy swoje zmagania o mundial rozpoczęli od wyjazdowego starcia z Izraelem. Drużyna jednak poradziła sobie ze swoim mimo wszystko niezłym rywalem, ogrywając go wynikiem 2:0. W drugim spotkaniu natomiast Duńczycy zaserwowali nam prawdziwy pokaz siły. Ekipa ze Skandynawii zdemolowała Mołdawię wynikiem 8:0! Co imponujące, wielu kluczowych zawodników kadry nie zagrało w tym meczu. Naturalnie, Dania z perfekcyjnym bilansem bramkowym na poziomie 10:0 oraz kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w grupie i wydaje się być zdecydowanym faworytem do awansu z pierwszego miejsca.

Austria – Dania kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Austrii – 3.15; remis – 3.15; zwycięstwo Danii – 2.40.

Austria – Dania nasze typy

Austriacy są na pewno lepszą drużyną niż Izrael czy Mołdawia, dlatego też postawimy dzisiaj na BTTS. Niemniej, do składu Duńczyków powraca kilku kluczowych zawodników, z tego też powodu stawiamy na wygraną gości, którzy od samego startu eliminacji pokazują, że są najlepszą drużyną w grupie.

Austria – Dania | Typ: Obie drużyny zdobędą bramkę, powyżej 8 rzutów rożnych @2.85 BETFAN

Austria – Dania | Typ: 2 @2.40 BETFAN

Komentarze

komentarzy