piątek, 23 października
godz. 1:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Rosja - Kostaryka transmisja: EUROSPORT 2
godz. 18:00 Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław transmisja: EUROSPORT 2
godz. 20:15 Synot Liga: Slavia Praga - Sigma Ołomuniec transmisja: ČT SPORT(DVB-T Czechy)
godz. 20:30 Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków transmisja: CANAL+ SPORT
godz. 20:30 1. liga: Arka Gdynia - Stomil Olsztyn transmisje: - POLSAT SPORT EXTRA - IPLA
godz. 20:30 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Hamburger SV transmisja: EUROSPORT 2
godz. 20:30 Primera División: Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona transmisja: ELEVEN
godz. 20:30 Ligue 1: Olympique Lyon - Toulouse FC transmisja: ELEVEN SPORTS
godz. 21:30 Primeira Liga: Nacional Funchal - Boavista Porto transmisja: SPORTKLUB
godz. 22:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Anglia - Korea Południowa transmisja(od 22:30): EUROSPORT 2
sobota, 24 października
godz. 0:00 Copa Argentina(półfinał): CA Lanús - Boca Juniors transmisja: YOUTUBE
godz. 1:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Chorwacja - Nigeria transmisje: - EUROSPORT - EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723
godz. 1:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Stany Zjednoczone - Chile transmisja: EUROSPORT 2
godz. 2:30 Copa Argentina(półfinał): Rosario Central - Racing Club transmisja: YOUTUBE
godz. 13:30 Championship: Blackburn Rovers - Burnley FC transmisja: ELEVEN
godz. 14:00
3.Liga: Holstein Kiel - Dynamo Drezno
transmisja: MDR FERNSEHEN(satelita ASTRA 19.2°E) częstotliwość: 12604 MHz, pol. H, nC+: 681
godz. 14:00
3.Liga: Energie Cottbus - Preußen 06 Münster
transmisja: RBB BERLIN HD (satelita ASTRA 19.2°E) częstotliwość: 12110MHz, pol. Hn,
nC+: 817
godz. 15:00 Serie A: Empoli FC - Genoa CFC transmisja: ELEVEN SPORTS
godz. 15:30 Ekstraklasa: Cracovia - Pogoń Szczecin transmisja: CANAL+ SPORT
godz. 15:30 Bundesliga: SV Darmstadt 98 - VfL Wolfsburg transmisja: EUROSPORT
godz. 15:30 Bundesliga: Bayern Monachium - 1.FC Köln transmisja: EUROSPORT 2
godz. 16:00 Premier League: West Ham United - Chelsea FC transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 16:00 Primera División: Celta Vigo - Real Madryt transmisja: ELEVEN
godz. 17:15 Primeira Liga: Marítimo Funchal – Paços Ferreira transmisja: SPORTKLUB
godz. 18:00 Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna transmisja: nSPORT+
godz. 18:00 Ekstraklasa: Piast Gliwice - Korona Kielce transmisja: CANAL +SPORT
godz. 18:00 Serie A: Carpi FC - Bologna FC transmisja: ELEVEN
godz. 18:30 Premier League: Arsenal FC - Everton FC transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 18:30 Bundesliga: FC Ingolstadt 04 - Hertha BSC Berlin transmisja: EUROSPORT 2
godz. 19:30 Primeira Liga: GD Estoril Praia - Rio Ave FC transmisja: SPORTKLUB
godz. 20:15 Synot Liga: FK Jablonec - Dukla Praga transmisja: ČT SPORT(DVB-T Czechy)
godz. 20:30 Primera División: Sevilla FC - Getafe CF transmisja: ELEVEN
godz. 20:45 Serie A: UD Palermo - Inter Mediolan transmisja: ELEVEN SPORTS
godz. 21:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Mali - Honduras transmisja: EUROSPORT 2
godz. 21:45 Primeira Liga: Vitoria Guimaraes - Academica Coimbra transmisja: SPORTKLUB
godz. 22:05 Primera División: Málaga CF - Deportivo La Coruña transmisja(od 22:20): ELEVEN
godz. 23:30 Brasileirão Série A: transmisja: NKTV EVROKOM
niedziela, 25 października
godz. 0:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Niemcy - Meksyk transmisje: - EUROSPORT - EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723
godz. 0:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Argentyna - Australia transmisja: EUROSPORT 2
godz. 12:00 Primera División: UD Levante - Real Sociedad transmisja: ELEVEN
godz. 12:30 Serie A: UC Sampdoria - Hellas Verona transmisja: ELEVEN SPORTS
godz. 12:30 1. liga: Wisła Płock - Chrobry Głogów transmisje: - POLSAT SPORT - IPLA
godz. 13:00 Premier League: Sunderland AFC - Newcastle United transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 14:00 Ligue 1: Stade Reims - AS Monaco transmisja: ELEVEN
godz. 15:00
3.Liga: Chemnitzer FC - Hallescher FC
transmisja: RBB BERLIN HD (satelita ASTRA 19.2°E) częstotliwość: 12110MHz, pol. Hn,
nC+: 817
godz. 15:00 Serie A: Juventus FC - Atalanta Bergamo transmisja: ELEVEN SPORTS
godz. 15:05 Premier League: Manchester United - Manchester City transmisja: CANAL+
godz. 15:30 Bundesliga: Borussia Dortmund - FC Augsburg transmisja: EUROSPORT 2
godz. 15:30 Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk transmisja: CANAL+ SPORT
godz. 16:00 Primera División: UD Las Palmas - Villareal CF transmisja: ELEVEN
godz. 17:15 Premier League: Liverpool FC - Southampton FC transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 17:30 Bundesliga: Borussia M'gladbach - Schalke 04 transmisja: EUROSPORT 2
godz. 18:00 Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lech Poznań transmisja: CANAL+
godz. 18:00 Serie A: ACF Fiorentina - AS Roma transmisja: ELEVEN
godz. 18:15 Primera División: FC Barcelona - SD Eibar transmisja: ELEVEN SPORTS
godz. 20:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Francja - Syryjska Republika Arabska transmisja: EUROSPORT 2
godz. 20:15 Primeira Liga: FC Porto - Sporting Braga transmisje: - SPORTKLUB - RTP INTERNATIONAL(satelita HOT Bird 13°E) częstotliwość: 10723 MHz pol H, nC+: 252, CP: 233
godz. 20:30 Primera División: Atlético Madryt - Valencia CF transmisja: ELEVEN
godz. 20:45 Serie A: Chievo Werona - SSC Napoli transmisja: ELEVEN SPORTS
godz. 22:00 MLS: Montreal Impact - Toronto FC transmisje: - EUROSPORT - EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723
godz. 22:30 Brasileirão Série A: Figueirense FC - Santos FC transmisja: NKTV EVROKOM
godz. 23:00 Mistrzostwa świata U-17(Faza grupowa): Rosja - Republika Południowej Afryki transmisja: EUROSPORT 2
poniedziałek, 26 października
godz. 0:00 MLS: Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy transmisje: - EUROSPORT - EUROSPORT DEUTSCHLAND (satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 12226 MHz pol H, nC+:723
godz. 18:00 Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała transmisja: EUROSPORT 2
godz. 20:30 Primera División: Athletic Bilbao - Sporting Gijón transmisja: ELEVEN
godz. 20:45 Championship: Cardiff City - Bristol City transmisja: ELEVEN SPORTS