Kapitalny mecz Roberta Lewandowskiego. Trzy bramki w starciu z Frankfurtem! [WIDEO]

Bramki Roberta Lewandowskiego nigdy nas nie znudzą. Polski napastnik cały czas utrzymuje bardzo wysoką formę. W rywalizacji z Frankfurtem, snajper Bayernu skompletował hat-tricka. Lewandowski odjeżdża tym samym rywalom w klasyfikacji strzelców.

Nie musieliśmy zbyt długo czekać na pierwsze trafienie Roberta w sobotnim spotkaniu. Już w 10. minucie rywalizacji Lewandowski otrzymał w polu karnym podanie od Comana i wykorzystał swoją szansę.

Kilkanaście minut później mieliśmy 2:0. Lewandowski wyskoczył najwyżej w polu karnym po rzucie rożnym dla „Bawarczyków” i uderzeniem głową zdobył gola.

Hat-trick Lewandowskiego

W drugiej połowie Robert Lewandowski skompletował hat-tricka, wykorzystując podanie Douglasa Costy.

Mecz Bayernu z Frankfurtem zakończył się wynikiem 5:0. Gole zdobyli także Sane oraz Musiala.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.