AC Milan – Cagliari 🇮🇹 Typy, kursy (16.05.2021)

Po dwóch wysokich wygranych w Turynie, teraz wracają do siebie. AC Milan – Cagliari to mecz ze zdecydowanym faworytem. Gospodarze nadal walczą o wicemistrzostwo i Ligę Mistrzów, zaś goście po udanej serii uciekli sprzed widma spadku. 

AC Milan – Cagliari zapowiedź (niedziela, 20:45)

Milan w minionym tygodniu znowu był wielki. Najpierw 3:0 z Juventusem, a kilka dni później aż 7:0 z Torino. Oba spotkania na wyjeździe, oba wygrane pewnie i bardzo wysoko. Forma ekipy Stefano Piolego znowu nabiera rozpędu, ale paradoksem tej sytuacji jest fakt, że nadal nie są pewni gry w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie. Dzisiaj kluczowy mecz, gdyż jest okazja uciec od Juventusu i nie dać się dogonić Napoli. Zwłaszcza, że w ostatniej kolejce czekają ich wyjazdowe „derby” z Atalantą, gdzie o punkty będzie piekielnie trudno.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Cagliari w teorii nadal nie jest pewne utrzymania, ale musiałby się wydarzyć cud, by spadli do Serie B. Długo na to się zanosiło, ale w ostatnich sześciu meczach drużyna Sebastiana Walukiewicza – on siedzi na trybunach zgarnęła 14 punktów i wysforowała się na 16. miejsce. Nadal to daleko od oczekiwanych rezultatów, wszak z takim składem drużyna z Sardynii powinna walczyć o europejskie puchary i być w górnej części tabeli. To jednak ewentualna melodia przyszłości, jeśli udałoby się podtrzymać taką formę od kolejnych rozgrywek.

AC Milan – Cagliari kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Milan wygra, kurs: 1,38
  • Cagliari wygra, kurs: 8,01
  • Remis, kurs: 5,25

AC Milan – Cagliari fakty meczowe

  • 12 goli strzelił Milan w trzech ostatnich meczach
  • Cagliari jest niepokonane od 6 meczów – cztery zwycięstwa i dwa remisy
  • W pierwszym meczu Milan wygrał na wyjeździe 2:0

AC Milan – Cagliari typy

Faworyt jest jasny i gospodarze powinni zgarnąć komplet punktów. Kilka goli przy tym w meczu? Jak najbardziej!

Typ: Milan wygra i obie strzelą @ 2,77 Totolotek

Typ: Powyżej 3,5 bramki @ 2,41 Totolotek