AC Milan – Sassuolo 🇮🇹 Typy, kursy (21.04.2021)

W środku tygodnia rozgrywana jest 32. kolejka Serie A. Milan na własnym obiekcie zmierzy się z Sassuolo. Czy piłkarze Pioliego wykonają kolejny ważny krok w kierunku Ligi Mistrzów?

AC Milan – Sassuolo zapowiedź (środa, 18:30)

Piłkarze Milanu z pewnością porzucili już nadzieje w kontekście walki o mistrzostwo i skupiają się na osiągnięciu lokaty w czołowej czwórce, która zagwarantuje udział w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2021/2022. Jak na razie, mediolańska ekipa jest na dobrej drodze. Przewaga zespołu Pioliego nad piątym Napoli wynosi sześć oczek. W ostatnich czterech ligowych potyczkach Milan zdobył 10 punktów na 12 możliwych.

Na prostą po poważnych problemach wychodzi ekipa Sassuolo. Wystarczy powiedzieć, że po raz pierwszy od połowy października, zespół De Zerbiego zanotował dwa zwycięstwa z rzędu, pokonując najpierw Benevento, a następnie wygrywając z Fiorentiną. Słabszy okres sprawił, iż Sassuolo może już jedynie walczyć o utrzymanie obecnej, ósmej lokaty, gdyż strata do siódmej Romy wynosi aż osiem oczek.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Milan rywalizował z Sassuolo 20 grudnia. Mecz w Reggio Emilia zakończył się zwycięstwem ekipy Pioliego, która wygrała 2:1.

AC Milan – Sassuolo kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Milan. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.7. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.95.

AC Milan – Sassuolo fakty meczowe

  • Milan nie zachował czystego konta w żadnym z pięciu ostatnich ligowych meczów
  • Piłkarze Sassuolo trafiali do siatki w każdej z pięciu ostatnich ligowych potyczek
  • Dwa ostatnie pojedynki Milanu z Sassuolo kończyły się zwycięstwem mediolańskiej ekipy 2:1.

AC Milan – Sassuolo typy

Biorąc pod uwagę zwyżkę formy Sassuolo, możemy spodziewać się całkiem ciekawego pojedynku, w którym nie powinno zabraknąć goli.

AC Milan – Sassuolo | Typ: Obie drużyny trafią do siatki 1.52 @ LV BET

AC Milan – Sassuolo | Typ: Obie drużyny trafią do siatki i powyżej 2.5 bramki 1.67 @ LV BET