Adam Hlousek wziął się za rozwiązanie problemów

Hazard darmowe

Adam Hlousek jest kojarzony przez kibiców Ekstraklasy, a szczególnie Legii Warszawa. To właśnie w tym klubie grał Czech. 34-latek z powodu hazardu popadł w problemy finansowe i jest zadłużony na około 4 miliony złotych. Adam Hlousek wziął się jednak za siebie i pracuje, aby spłacić wierzycieli.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Hlousek chce naprawić błędy z przeszłości

Wielu wydaje się, że życie piłkarze jest usłane różami. Zmagają się oni jednak także z wieloma problemami i jak wszyscy mogą popaść w uzależnienia. Najlepszym tego przykładem jest George Best. Piłkarska legenda zmagała się z alkoholizmem, przez którego zakończyła karierę.

W uzależnienie popadł także Adam Hlousek. Czech grający przez dłuższy czas w Ekstraklasie w barwach Legii Warszawa, miał problemy z hazardem. Według medialnych doniesień zadłużył się aż na 4 miliony złotych. Wisi on pieniądze między innymi Kucharczykowi i Radoviciowi. Postanowił jednak spłacić swoich wierzycieli i wyjść z nałogu. Pracuje w firmie transportowej. W rozmowie z portalem „Hospodarske Noviny” przyznał, że: „Robię, co w mojej mocy, aby zarobić i oddać pieniądze do kieszeni moich wierzycieli. Tylko to się w tej chwili dla mnie liczy. Przychodzę do pracy od poniedziałku do piątku. Szczerze mówiąc, jest to dość przyziemne, ale lubię to. Najważniejsze jest, by stawić czoła błędom„.

Komentarze

komentarzy