Adrien Rabiot nie wrócił do Turynu. Francuz chce wymusić transfer?

W ubiegłym roku Juventus dokonał typowego dla siebie wzmocnienia, podpisując kontrakt z Adrienem Rabiotem. Francuz kończył przygodę z PSG, dlatego „Stara Dama” nie musiała płacić byłej ekipie pomocnika żadnych pieniędzy. Kariera w Serie A nie idzie po myśli 25-latka. W związku z tym, zawodnik może zmienić klub.

Maurizio Sarri ma sporo możliwości w środku pola Juventusu. Konkurencja w linii pomocy jest duża, dlatego zagwarantowanego miejsca w wyjściowym składzie włoskiej drużyny nie ma Adrien Rabiot. Francuz podczas sezonu 2019/2020 zagrał w 17 meczach Serie A, spędzając na murawie nieco ponad 1000 minut.

Jak informują media, piłkarz nie jest zadowolony z aktualnej pozycji w zespole, więc może nawet rozważyć przenosiny do innego klubu. Co więcej, 25-latekjest w stanie wykorzystać nawet aktualną sytuację w świecie futbolu, by postawić na swoim.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Według doniesień „Corriere dello Sport”, Adrien Rabiot nadal nie zjawił się na treningu, choć otrzymał komunikat od Juventusu, by zjawić się w siedzibie drużyny. Pomocnik rzekomo cały czas przebywa we Francji.

Zainteresowanie graczem wykazują zespoły z Anglii, takie jak Manchester United czy Everton. Adrien Rabiot pozytywnie zapatruje się na grę w Premier League.