Albacete – Fuenlabrada 🇪🇸 Typy, kursy (30.05.2021)

W 42. kolejce LaLiga2, piłkarze Albacete zmierzą się na własnym obiekcie z Fuenlabrada. Która ekipa po tym pojedynku będzie w lepszych nastrojach? 

Albacete – Fuenlabrada zapowiedź (niedziela, 21:00)

Piłkarze Albacete żegnają się z LaLiga2. Zespół z Estadio Carlos Belmonte jest na ostatnim, dwudziestym drugim miejscu w tabeli i niezależnie od wyników tej kolejki, zostanie na wspominanej pozycji. Strata do Castellon wynosi bowiem trzy punkty, przy czym rywal ma lepszy bilans spotkań bezpośrednich.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

O poprawę kilku pozycji może powalczyć Fuenlabrada, która zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli i strata do dziesiątego Las Palmas wynosi dwa oczka. Dodatkowo zespoły będące na jedenastym i dwunastym miejscu rozegrały już mecz w ramach 42. kolejki LaLiga2.

Ostatni raz Albacete rywalizowało z Fuenlabrada 26 września. Mecz zakończył się zwycięstwem tej drugiej ekipy, która wygrała na własnym obiekcie 1:0.

Albacete – Fuenlabrada kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Fuenlabrada. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.2. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.3. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.05.

Albacete – Fuenlabrada fakty meczowe

  • Gracze Albacete zdobyli cztery punkty w pięciu ostatnich meczach u siebie
  • Fuenlabarada zanotowała jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich wyjazdowych potyczkach
  • W czterech z pięciu ostatnich meczów u siebie Albacete traciło minimum jednego gola

Albacete – Fuenlabrada typy

Z jednej strony piłkarze Albacete mogą spróbować godnie pożegnać się z LaLiga2. Z drugiej natomiast Fuenlabrada walczy jeszcze o poprawę kilku pozycji. Zakładamy, iż mecz nie zakończy się porażką gości.

Albacete – Fuenlabrada | Typ: Fuenlabrada wygra, remis=zwrot 1.6 @ LV BET 

Albacete – Fuenlabrada | Typ: Fuenlabrada wygra przynajmniej jedną połowę 1.65 @ LV BET