Aleksander Buksa na radarze czołowego zespołu z Serie A!

Sporo uwagi skupił Aleksander Buksa w ostatnich tygodniach. Młody gracz Wisły Kraków był bowiem przymierzany do przeprowadzki na Camp Nou. Przedstawiciele Barcelony rzekomo bacznie obserwują poczynania 17-latka i chętnie wprowadzą Polaka do swojego młodzieżowego zespołu. Niewykluczone, że „Duma Katalonii” będzie zmuszona do walki o napastnika. 

Jak informuje serwis „areanapoli.it”, Aleksander Buksa wzbudził zainteresowanie Napoli. Włosi bacznie obserwują postępy młodych piłkarzy z kraju nad Wisły. Michała Karbownika również łączono z przenosinami do drużyny Piotra Zielińskiego oraz Arkadiusza Milika.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Buksa radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Napastnik wystąpił w 14 meczach PKO BP Ekstraklasy, w których zdobył 3 bramki. Jak na zawodnika, który niedawno skończył 17 lat, taki wynik robi wrażenie.

Według mediów, Wisła Kraków może zarobić na ewentualnej sprzedaży Buksy nawet 5 milionów euro. To spora kwota, jeżeli weźmiemy pod uwagę okoliczności transferu.