Ambitny plan PSG. Paryski klub spróbuje sprowadzić Erlinga Haalanda!

Erling Haaland

Ostatnie dni okna transferowego zapowiadają się niezwykle ciekawie. Kluby najprawdopodobniej zmienią Kylian Mbappe oraz Cristiano Ronaldo, którzy trafią odpowiednio do Realu Madryt i Manchesteru City. Według najnowszych doniesień mediów, wielką próbę podejmie także PSG. Francuski klub postara się o Erlinga Haalanda!

Norweski napastnik przez kilka tygodni był łączony z przenosinami do Chelsea. Opór BVB, a także wysokie oczekiwania samego zawodnika oraz jego przedstawicieli sprawiły, że „The Blues” nie zdołali rozpocząć konkretnych negocjacji i skupili się na innym celu, sprowadzając Romelu Lukaku. Jak się okazuje, temat transferu Haalanda może być żywy w ostatnich dniach okna.

Haaland trafi do PSG?

Według informacji wiarygodnego dziennikarza z „The Telegraph” – Matta Lawa, Paris Saint-Germain podejmie próbę sprowadzenia napastnika Borussii Dortmund. Oczywiście w ostatnich dniach okna cała transakcja wydaje się bardzo trudna do zrealizowania, gdyż od kilku tygodni pozycja BVB pozostaje niezmienna, jednakże biorąc pod uwagę fakt, iż PSG otrzyma blisko 180 milionów euro za Mbappe, francuski klub może złożyć ofertę nie do odrzucenia.

Sporo zależeć będzie z pewnością od agenta Haalanda – Mino Raioli. Przypomnijmy, że współpracował on już z PSG podczas trwającego okna, dopinając przenosiny Donnarummy.

Komentarze

komentarzy