Anderlecht – Club Brugge 🇧🇪 Typy, kursy (20.05.2021)

Batalia o tytuł w Jupiler League zbliża się ku końcowi, a w najlepszej sytuacji jest Club Brugge. Na dwie kolejki do końca mają oni pięć punktów przewagi nad drugim Genk, co oznacza, że już dziś mogą świętować mistrzostwo Belgii. Ich przeciwnikiem będzie kiepsko radzący sobie ostatnio Anderlecht.

Anderlecht – Club Brugge zapowiedź (czwartek, 21:00)

Anderlecht nie najlepiej radzi sobie w grupie mistrzowskiej Jupiler League i będzie walczył o trzecie miejsce w stawce. Trzy remisy i porażka z czołowymi zespołami to niezbyt zadowalające rezultaty i trudno spodziewać się, by przełamanie miało nastąpić właśnie z ekipą z Brugii. Oba zespoły skonfrontowały się w pierwszym starciu grupy mistrzowskiej i wówczas Anderlecht był w stanie urwać punkt nieco wyżej notowanemu rywalowi.

Club Brugge pewnie zmierza po tytuł, choć ich postawa w grupie mistrzowskiej nie jest perfekcyjna. Ekipa z Brugii wygrała tylko jedno spośród czterech ostatnich spotkań, ale wystarcza to na utrzymanie pięciopunktowej przewagi nad drugim Genk. Duże znaczenie miała bowiem ogromna przewaga wypracowana na przestrzeni sezonu zasadniczego. Ewentualne zwycięstwo dzisiaj będzie oznaczać kolejne mistrzostwo Clubu Brugge i grę w Lidze Mistrzów.

Anderlecht – Club Brugge kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Anderlechtu, kurs: 3.32
  • remis, kurs: 3.40
  • zwycięstwo Clubu Brugge, kurs: 2.20

Anderlecht – Club Brugge fakty meczowe

  • Anderlecht 4 mecze bez zwycięstwa i 4 bez czystego konta
  • Anderlecht powyżej 2,5 gola w 5/7 ostatnich meczów i 6/7 BTTS
  • Club Brugge powyżej 2,5 gola w 6/7 ostatnich meczów i 5/7 BTTS

Anderlecht – Club Brugge nasze typy

Biorąc pod uwagę ostatnie starcia obu drużyn możemy przewidywać sporą liczbę bramek z obu stron. Goście mogą już dziś zapewnić sobie mistrzostwo Belgii, co powinno stanowić dla nich wystarczającą motywację do ataków. Gospodarze również mogą poszukać swoich szans.

Anderlecht – Club Brugge | Typ: BTTS @1.69 BETFAN

Anderlecht – Club Brugge | Typ: Powyżej 2,5 gola @1.82 BETFAN

Komentarze

komentarzy