Andora – Albania. Typy, kursy (25.03.2021)

Oczy całej piłkarskiej Europy będą zwrócone dziś ku starciom czołowych drużyn na kontynencie, nieco odstawiając w kąt pojedynki słabszych zespołów. Jedną z konfrontacji z tej drugiej grupy będzie z pewnością potyczka Andory z Albanią. Która z tych ekip lepiej rozpocznie zmagania w grupie I? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Andora – Albania zapowiedź (czwartek, 20:45)

Andora na przestrzeni ostatnich dwóch lat wygrała zaledwie jedno spotkanie na 26 możliwych. W eliminacjach do Euro 2020 zapisali na swoim koncie cztery punkty i zajęli przedostatnie miejsce w swojej grupie. Liga Narodów to jeszcze gorsza postawa i zajęcie ostatniego miejsca w grupie z Wyspami Owczymi, Maltą oraz Łotwą. Zaledwie jedna zdobyta bramka z rywalami takiego kalibru pokazuje ogromny problem Andory.

Albania notuje zdecydowanie lepsze rezultaty. W eliminacjach do Euro 2020 mierzyli się oni w grupie chociażby z czwartkowym rywalem czyli Andorą i ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Przewaga Albańczyków była jednak dość spora, gdyż wynosiła dziewięć punktów. O wiele lepiej wyglądała ich postawa w rozgrywkach Ligi Narodów – 11 zdobytych punktów i awans do dywizji B. Albańczycy we wspomnianych pojedynkach z Andorą nie mieli problemów z wywalczeniem kompletu punktów wygrywając 4:0 i 2:0.

Andora – Albania kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Andory, kurs: 12.00

– remis, kurs: 5.00

– zwycięstwo Albanii, kurs: 1.30

Andora – Albania nasze typy

Naszym zdaniem goście po raz kolejny nie powinni mieć problemów z uporaniem się z reprezentacją Andory. Mają oni za sobą kilka udanych spotkań, które zakończyli zwycięstwami bądź też remisami. Gramy handicap w stronę Albańczyków.

Andora – Albania | Typ: Albania wygra przynajmniej dwiema bramkami @1.90 BETFAN

Andora – Albania | Typ: Albania wygra 1. połowę @1.75 BETFAN

Komentarze

komentarzy