🇦🇩 Andora – Anglia 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (09.10.2021)

England men's national soccer team schedule for 2021

Choć starcie Andory z Anglią nie zapowiada się na najciekawsze podczas tego okna reprezentacyjnego, to dla wielu graczy gości będzie to starcie, które być może otworzy im drzwi do większej liczby występów w kadrze. Trener Anglików na pewno da szansę zawodnikom, którzy nie grali w ostatnim czasie dużo w reprezentacji i chociażby przez to można spodziewać się ciekawego spotkania. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Andora – Anglia zapowiedź (sobota, 20:45)

Dla gospodarzy będzie to kolejny trudny mecz w którym będą oni musieli po prostu przegrać jak najmniejszą liczbą bramek. Mimo wszystko każde takie starcie jest dla graczy Andory wielkim przeżyciem i na pewno można spodziewać się od tej reprezentacji walki do samego końca meczu.

Goście za to są już jedną nogą na przyszłorocznych mistrzostwach świata. Teraz potrzeba tylko dowieźć tą sporą przewagę do końca tych eliminacji. Mimo wszystko kibice z Anglii jeszcze nie świętują, bo dobrze wiedzą, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe i awans nie jest jeszcze w 100% pewny. Mimo wszystko wygrana z Andorą będzie kolejnym krokiem w stronę wygrania grupy.

Andora – Anglia kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Anglia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.03. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Andora – Anglia, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 15.50. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 43.00.

Andora – Anglia fakty meczowe

  • Anglia wygrała swoje ostatnie 5 meczów przeciwko Andorze.
  • Goście są niepokonani od 3 meczów.
  • Na ostatnich 8 meczów Anglii w aż 7 strzelali oni pierwszą bramkę.

Andora – Anglia nasze typy

Anglicy na pewno będą chcieli jak najszybciej zamknąć to spotkania i potem w spokoju strzelać kolejne gole swoim rywalom. Dlatego można spodziewać się, że goście od samego początku starcia będą atakowali i już w pierwszej połowie wyjaśnią kwestię trzech punktów w tym meczu.

Andora – Anglia | Typ: powyżej 4.5 goli @2.11 BETFAN
Andora – Anglia | Typ: powyżej 2.5 goli w pierwszej połowie @2.89 BETFAN

Komentarze

komentarzy