Andreas Pereira trafi do Serie A?!

W końcówce okna transferowego, Manchester United nie tylko będzie pracować nad wzmocnieniami składu. Zespół z Old Trafford chciałby pożegnać się z kilkoma zawodnikami. W tym gronie jest Andreas Pereira. Według ostatnich doniesień mediów, Brazylijczyk może trafić do Lazio.

Sytuacja 24-letniego pomocnika uległa zmianie, gdy do klubu dołączył Bruno Fernandes. Pereira przestał łapać się na ławkę rezerwowych w spotkaniach ligowych. Gdy po przerwie liczba zawodników zgłaszanych do kadry meczowej została zwiększona, Andreas nie otrzymywał zbyt wielu szans od Ole Gunnara Solskjaera.

Andreas Pereira trafi do Serie A?

Nic dziwnego, że Manchester United zamierza rozważyć wszystkie oferty za Brazylijczyka. Według doniesień Fabrizio Romano, zainteresowanie zawodnikiem wykazuje Lazio. Piłkarz „Czerwonych Diabłów” jest jedną z opcji dla włoskiego klubu, który dopiero rozpoczął rozmowy w sprawie ewentualnego transferu.

Jak twierdzi Il Messaggero, Lazio chce wypożyczyć Pereirę z opcją obowiązkowego wykupu po sezonie 2021/2022. Klub z Old Trafford miałby zarobić na sprzedaży 24-latka 10 milionów euro.