Angers – Rennes 🇫🇷 Typy, kursy (17.04.2021)

W ramach 33. kolejki Ligue 1 piłkarze Angers zmierzą się na własnym obiekcie z Rennes. Ekipa gości cały czas walczy o europejskie puchary. 

Angers – Rennes zapowiedź (sobota, 12:45)

Obecna postawa Angers pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy powiedzieć, że zespół ze Stade Raymond-Kopa nie wygrał żadnego z czterech ostatnich ligowych spotkań, notując dwa remisy oraz dwie porażki. Pozycja drużyny w lidze jest jednak całkiem komfortowa. Piłkarze Angers zajmują jedenaste miejsce w tabeli z bezpieczną, jedenastopunktową przewagą nad osiemnastym Nimes.

O siedem oczek więcej do tej pory zgromadzili zawodnicy Rennes, którzy tym samym cały czas mają realne szanse na europejskie puchary podczas kampanii 2021/2022. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż strata do piątego miejsca wynosi cztery oczka, a na pewno w europejskich pucharach chce także grać szósta Marsylia.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz ekipa Angers mierzyła się z Rennes 11 lutego. Pucharowe starcie zakończyło się zwycięstwem zespołu ze Stade Raymond-Kopa, który wygrał 2:1.

Angers – Rennes kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest zespół Rennes. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.12. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.8.

Angers – Rennes fakty meczowe

  • Piłkarze Angers nie wygrali żadnego z czterech ostatnich ligowych spotkań.
  • Rennes jest niepokonane od czterech ligowych kolejek
  • Zespół Rennes trafił do siatki w każdej z czterech ostatnich ligowych potyczek.

Angers – Rennes typy

Spodziewamy się, że goście powalczą o pełną pulę, która z pewnością przybliży ich do walki o europejskie puchary.

Angers – Rennes | Typ: Rennes wygra lub remis i powyżej 1.5 bramki 1.8 @ LV BET 

Angers – Rennes | Typ: Rennes wygra mecz 2.12 @ LV BET

Komentarze

komentarzy