Angers – St. Etienne. Typy, kursy (13.03.2021)

Pierwsze sobotnie spotkanie w Ligue 1 na pierwszy rzut oka nie budzi wielkich emocji, gdyż zmierzą się ze sobą ekipy Angers oraz St. Etienne. Gospodarze mają jednak jeszcze szanse na awans do europejskich pucharów, podczas gdy goście nadal spoglądają nerwowo za siebie pragnąc uniknięcia degradacji.

Angers – St. Etienne zapowiedź (sobota, 13:00)

Gospodarze grają średnio w tym sezonie i zajmują dziewiątą pozycję w tabeli. 39 punktów zdobytych w 28. kolejkach wystarcza jednak do tego, by na finiszu rozgrywek mieć jeszcze nadzieje na awans do europejskich pucharów. Strata do czołowej czwórki jest oczywiście zbyt duża, ale piąte w tabeli Lens ma zaledwie pięć punktów przewagi nad Angers. Les Scoïstes nie przegrali w trzech ostatnich kolejkach odnosząc też bardzo ważne zwycięstwo z Metz. Ewentualne zwycięstwo z niżej notowanym St. Etienne może im dać awans nawet na siódmą pozycję.

Goście nie mogą jednak oddać tego meczu bez walki, gdyż ich sytuacja w tabeli nadal jest niepewna. 16. miejsce w tabeli i zaledwie pięć punktów przewagi nad zajmującym miejsce barażowe Nimes nie wygląda najciekawiej, a ostatnie kolejki nie przyniosły dużego powiewu optymizmu. Po niezłych rezultatach na przełomie stycznia i lutego St. Etienne znowu zaliczyło dwie porażki, w tym jedną z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie – Lorient.

Angers – St. Etienne kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Angers, kurs: 2.55

– remis, kurs: 3.15

– zwycięstwo St. Etienne, kurs: 2.94

Angers – St. Etienne nasze typy

Spotkanie posiada minimalnego faworyta, którym jest ekipa gospodarzy. To właśnie im dajemy większe szanse na triumf w dzisiejszej konfrontacji, jednak nie oczekujemy tzw. „spacerku”.

Angers – St. Etienne | Typ: Angers wygra @2.55 BETFAN

Angers – St. Etienne | Typ: BTTS @1.98 BETFAN