🇬🇧 Anglia – Albania 🇦🇱 Typy, kursy (12.11.2021)

Mecz Anglia – Albania, czyli pojedynek grupowych rywali Polaków w eliminacjach do mundialu ma zdecydowanego faworyta w postaci drużyny gospodarzy. Inny wynik niż zwycięstwo Anglii byłby w tym spotkaniu dużą sensacją.

Anglia – Albania zapowiedź (piątek, 20:45)

Gdyby nie remis z Węgrami, Anglicy mogliby podejść do meczu z Albanią na dużym luzie. Zgubione punkty sprawiają tymczasem, że do piątkowego spotkania gospodarze muszą podejść w pełni skoncentrowani, gdyż Albańczycy z pewnością zagrają z nimi o pełną pulę.

Zarejestruj się w Noblebet

Sensacja na Wembley wydaje się być jednak praktycznie niemożliwa. Pierwsze spotkanie na gorącym terenie w Tiranie Anglia wygrała 2:0, więc przed własną publicznością, w ostatnim domowym meczu w tych eliminacjach, gospodarze zapewne też się o nie postarają.

Anglia – Albania kursy bukmacherów

Wygraną Anglii Noblebet wystawił z kursem 1.15. Zwycięstwo Albanii znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 36.00, a remis z kursem 10.00.

Anglia – Albania fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Anglii: 3 wygrane, 2 remisy, bilans bramkowy: 15-2
  • 5 ostatnich spotkań Albanii: 3 wygrane, 2 porażki, bilans bramkowy: 8-5

Anglia – Albania nasze typy

Spotkanie na Wembley powinno przynieść kilka bramek Anglików oraz wygraną gospodarzy. Każdy inny rezultat będzie w przypadku tego meczu bardzo dużą sensacją.

Anglia – Albania | Typ: Anglia i powyżej 2.5 goli @1.66 Noblebet

Anglia – Albania | Typ: Anglia powyżej 2.5 goli @1.90 Noblebet

Komentarze

komentarzy