🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Anglia – Węgry 🇭🇺 Typy, kursy (12.10.2021)

To będzie prawdopodobnie mecz do jednej bramki. Podczas Euro Węgrzy wyglądali naprawdę dobrze i stawiali czoła znacznie mocniejszym rywalom. Teraz jednak są w znacznie gorszej dyspozycji i raczej trudno się spodziewać, by dzisiaj mieli sprawić niespodziankę na Wembley. Gospodarze mogą zrobić kolejny duży krok w kierunku przyklepania awansu.

Anglia – Węgry zapowiedź (wtorek, 20:45)

Nie ma co się czarować, każdy inny wynik niż wysoka wygrana gospodarzy, będzie niespodzianką. Może nawet sensacją patrząc na obecną dyspozycje Madziarów. Węgrzy w tych eliminacjach zagrali jeden dobry mecz. Mowa o remisie 3:3 z Polską na samym początku. Od tamtej pory ponieśli już trzy porażki. O ile z Anglią była wkalkulowana w bilans, o tyle dwie z Albańczykami kompletnie nie. Szansę na baraże spadły do zera i dzisiaj prawdopodobnie oficjalnie zostaną zakończone. Trudno awansować do mundialu pokonując jedynie Andorę oraz San Marino.

Anglicy w tych eliminacjach stracili dwa gole – oba z Polską. Z biało-czerwonymi także umknęło im jedyne spotkanie, którego nie wygrali. Dzisiaj raczej trudno spodziewać się jakichkolwiek kłopotów. Jakość zdecydowanie po stronie ekipy Garetha Southgate’a.

Anglia – Węgry kursy bukmacherów

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Anglia wygra, kurs: 1,13
  • Węgry wygrają: kurs: 24,00
  • Remis, kurs: 7,90

Anglia – Węgry fakty meczowe

  • Gospodarze mają bilans 6-1-0 w obecnych eliminacjach. W przypadku Węgrów mowa o 3-1-3
  • Anglicy to wicemistrz Europy i drużyna, która w domu wygrała komplet meczów podczas kwalifikacji. Globalnie straciła w nich dwa gole – oba z Polską
  • Węgry w tych eliminacjach ograli jedynie Andorę oraz San Marino
  • W pierwszym meczu w Budapeszcie było 4:0 dla przyjezdnych

Anglia – Węgry typy

Oba typy w kierunku wyraźnej wygranej gospodarzy.

Typ: Anglia wygra do 0 @ 1,46 BETFAN

Typ: Anglia strzeli w obu połowach @ 1,73 BETFAN