Antonio Conte chce ściągnąć byłego podopiecznego!

Z impetem Inter rozpoczął letnie okno transferowe. Nowym zawodnikiem mediolańskiej ekipy został bowiem Achraf Hakimi. Na przenosinach 21-latka aktywność włoskiego klubu na rynku się nie zakończy. Conte może sprowadził byłego podopiecznego. To Emerson z Chelsea.

Włoch trafił do „The Blues” w styczniu 2018 roku. Co ciekawe, szkoleniowcem londyńskiej ekipy w tym czasie był nie kto inny, a Antonio Conte. 25-latek pod wodzą tego szkoleniowca nie dostawał zbyt wielu szans w Chelsea. Wystarczy powiedzieć, że w drugiej części sezonu 2017/2018, Emerson wystąpił w siedmiu spotkaniach.

Conte chce Emersona

Mimo to, Antonio Conte chce ponownie współpracować z lewym defensorem. Jak informuje Fabrizio Romano, Inter prowadzi już rozmowy z Chelsea w sprawie transferu. Wkrótce klub złoży konkretną propozycję.

Przedstawiciele „The Blues” z pewnością nie staną na przeszkodzie całej transakcji. Frank Lampard chce bowiem nowego defensora, a głównym celem jest Ben Chilwell.

Niepewna pozycja

Od początku pobytu w Chelsea, Emerson nie może wywalczyć sobie wyjściowego placu. W tym sezonie Premier League 25-latek zagrał w 14 ligowych potyczkach, spędzając na murawie nieco ponad 1000 minut.

Komentarze

komentarzy