Antonio Conte już planuje transfery w Interze? Włoch określił główny cel!

Chelsea ma problem
Chelsea ma problem

Powrót Antonio Conte do Serie A wydaje się kwestią czasu. Włoski szkoleniowiec po rocznej przerwie wróci na ławkę trenerską. Największym faworytem do zatrudnienia 49-latka jest Inter. Rozmowy na temat pracy Antonio są na tyle w zaawansowanym stopniu, że Conte określił już główny cel transferowy klubu!

Romelu Lukaku był obiektem zainteresowań Chelsea w momencie, gdy drużynę prowadził Antonio Conte. Pod koniec sezonu 2016/2017, angielskie media zgodnie informowały o bardzo możliwym powrocie Belga na Stamford Bridge. Na początku lipca 2017 roku opieszałość zarządu „The Blues” wykorzystał Manchester United. 10 lipca Lukaku podpisał kontrakt z „Czerwonymi Diabłami”.

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom włoskich mediów, Conte jest wielkim fanem talentu Lukaku. Jak informuje Corriere dello Sport, włoski szkoleniowiec określi Belga jako cel numer jeden w kontekście transferów Interu w najbliższym oknie. Antonio ma rozpocząć pracę w Mediolanie, a Romelu może być pierwszym wzmocnieniem Nerazzurri.

Sam transfer nie powinien być bardzo trudny do zrealizowania. Rola Romelu Lukaku w tym sezonie znacząco zmalała w porównaniu z ubiegłymi rozgrywkami. Belg spędził na murawach Premier League 2130 minut. Dla porównania, w sezonie 2017/2018 ten wynik wynosił 2869 minut.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy