Antonio Conte radzi swoim piłkarzom, jak mają uprawiać seks!

Ze względu na swoją pracę w Juventusie, kadrze Włoch czy Chelsea, Antonio Conte otrzymał w piłkarskim świecie łatkę trenera, który jest niezwykle wymagający oraz przywiązuje uwagę do wszelkich szczegółów. Biorąc pod uwagę ostatnie słowa szkoleniowca Interu, trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Conte odniósł się bowiem do kwestii uprawiania seksu przez jego zawodników.

Porównując rezultaty Interu z ubiegłych sezonów, trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, iż nowy szkoleniowiec znacząco poprawił wyniki klubu. Ekipa z Mediolanu zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, a strata do lidera, czyli Juventusu, wynosi tylko jeden punkt.

Nerazzurri w trwającej kampanii wyglądają na drużynę niezwykle poukładaną. Wszystko za sprawą Antonio Conte, który przywiązuje dużą uwagę do każdego aspektu, nawet pozaboiskowego czy niezwiązanego z treningiem. Potwierdza to ostatnia wypowiedź Włocha, która pojawiła się w mediach.

50-letni szkoleniowiec wyznał bowiem, iż wystosował specjalną radę do swoich zawodników w temacie uprawiania seksu – Radzę swoim piłkarzom, by ich stosunek płciowy nie trwał długo. Dodatkowo powinien być uprawiany w pozycji, gdy są pod swoimi partnerkami, a najlepiej żonami oraz nie może wymagać od nich dużego wysiłku. Przy takim stosunku ich organizmy się są tak bardzo zaangażowane.

Pozostaje pytanie, czy zawodnicy korzystają z rad swojego trenera. Zapewne żaden z piłkarzy nie zamierza się ustosunkowywać do słów włoskiego szkoleniowca.

Komentarze

komentarzy