Arda – Lokomotiv Płowdiw 🇧🇬 Typy, kursy (26.05.2021)

Sezon w Bułgarii dobiega już końca. Arda podejmie na własnym obiekcie Lokomotiv Płowdiw. Dla obu ekip to starcie już nie ma żadnego znaczenia w kontekście wyglądu ligowej tabeli na końcu tego sezonu, ale na pewno fani tych drużyn chcieliby zobaczyć zaangażowanie ze strony swoich ulubieńców. Bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa gości. Byli oni lepsi w tym roku od swoich rywali i na pewno brak wygranej Lokomotivu będzie dla wielu fanów bułgarskiej piłki zaskoczeniem.

Arda – Lokomotiv Płowdiw zapowiedź (środa, 19:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania i tak mogą być zadowoleni ze swoich wyników w tym sezonie. Arda zagra w przyszłym sezonie w eliminacjach do Ligi Konferencji i fani mogą być na pewno zadowoleni z awansu do europejskich pucharów. Zeszły sezon był dla gospodarzy zdecydowanie gorszy i kibice nie mogą narzekać na formę swoich ulubieńców w tym roku. Dzisiaj na pewno gracze Ardy będą chcieli wygrać, ale nie będzie to łatwe zadanie.

Goście zostali wicemistrzami Bułgarii i tutaj również kibice Lokomotivu mogą być zadowoleni z tego jak ten sezon potoczył się dla ich ulubieńców, którzy na pewno nie zawiedli oczekiwań fanów. W przyszłym sezonie zobaczymy ekipę z Płowdiwu w eliminacjach do Ligi Konferencji i być może bułgarskiej ekipie uda się nawet przejść kilka rund w tych kwalifikacjach. Dzisiaj jednak trzeba zakończyć sezon w dobrym stylu i fani na pewno mają nadzieję na dobry występ swoich ulubieńców.

Arda – Lokomotiv Płowdiw kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Lokomotiv Płowdiw. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.38. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Arda – Lokomotiv Płowdiw, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.05. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 2.94.

Arda – Lokomotiv Płowdiw fakty meczowe

  •  Goście nie przegrali swoich poprzednich 4 spotkań z Ardą.
  •  Goście są niepokonani od 4 meczów.
  •  Gospodarze nie wygrali żadnego ze swoich ostatnich 2 spotkań.

Arda – Lokomotiv Płowdiw nasze typy

Lepszą końcówkę sezonu mieli goście, którzy dzięki tym rezultatom zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli. Gospodarze w ostatnich tygodniach nie grali świetnie, ale wystarczyło to do zajęcia czwartej pozycji, która dała im awans do eliminacji do Ligi Konferencji. Dzisiaj obie ekipy zagrają swój ostatni mecz w tym sezonie. Mimo wszystko można spodziewać się walki ze strony tych drużyn i oczekiwać ciekawego starcia. Goście grali w tym sezonie lepiej i dzisiaj również powinni zdobyć trzy punkty na pożegnanie sezonu 2020/21.

Arda – Lokomotiv Płowdiw | Typ: poniżej 2.5 goli @1.61 BETFAN
Arda – Lokomotiv Płowdiw | Typ: Lokomotiv Płowdiw @2.38 BETFAN