Arka Gdynia – Górnik Łęczna. Typy, kursy (13.03.2021)

Sobotnie mecze w I lidze rozpocznie hit nad morzem. Arka Gdynia – Górnik Łęczna to powtórka z niedawnego meczu Pucharu Polski. Wówczas górą byli gdynianie, ale teraz wydaje się, że wcale nie będą mieli łatwiej. Zwłaszcza, że przyjeżdża wicelider zaplecza Ekstraklasy.

Arka Gdynia – Górnik Łęczna zapowiedź (sobota, 12:40)

Dla obu zespołów spotkanie 16 lutego było pierwszym w nowym roku kalendarzowym. Wówczas Arka wygrała 2:1 i awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski. To było preludium do kolejnych triumfów Arki, która pokonała później także GKS Jastrzębie w lidze oraz Puszczę Niepołomice w ćwierćfinale PP – 5:2. Kłopot w tym, że po kilku dniach ekipa Dariusza Marca wróciła do Niepołomic i zebrała 0:4 po głowie!

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W tym samym czasie Górnik zagrał dwa pierwsze mecze ligowe. Co ciekawe łęcznian czeka kolejny mecz wyjazdowy, ale pierwszy z rywalem z górnej części tabeli. W ostatnie dwa weekendy najpierw pokonali GKS Bełchatów – 2:1, a później Resovie – 2:0. Dzięki zawirowaniom innych ekip, udało im się awansować na drugie miejsce w tabeli i zmniejszyć stratę do prowadzącej i zawodzącej Termaliki.

Arka Gdynia – Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Arka wygra, kurs: 2,08
  • Górnik wygra, kurs: 3,44
  • Remis, kurs: 3,35

Arka Gdynia – Górnik Łęczna typy

Typ: Obie strzelą @ 1,81 Totolotek