Arka Gdynia – Odra Opole 🇵🇱 . Typy, kursy (11.04.2021)

Spotkanie dwóch zespołów, które chcą walczyć o ekstraklasowe baraże. Co prawda znacznie wyżej stoją akcje gospodarzy tego spotkania, to jednak goście nadal są tylko trzy punkty za nimi. Arka Gdynia – Odra Opole w normalnych warunkach byłby dodatkowo fajnym wydarzeniem na trybunach klubu znad morza.

Arka Gdynia – Odra Opole zapowiedź (niedziela, 12:40)

Kilka dni temu Arka Gdynia znowu zadziwiła Polskę. Czy grają w Ekstraklasie, czy w I lidze, potrafią dobrze spisywać się na poziomie Pucharu Polski. Kolejny awans do finału, trzeci na przestrzeni kilku lat, robi ogromne wrażenie. Tym bardziej, gdy mówimy o ekipie grającej tylko na zapleczu elity. Ciekawe jak wpłynie to na gdynian, wszak awans do półfinału mocno się odbił na dyspozycji ligowej Arki kilka dni później. Najpierw 5:2 z Puszczą w PP, a w lidze już było 0:4. A punkty trzeba zdobywać, wszak gdynianie chcą wrócić do Ekstraklasy. Dzisiaj są na 6. miejscu, czyli otwierają strefę barażową, ale tuż za nimi grupa pościgowa z Widzewem na czele.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Do niej także należy Odra Opole, która już bez Dietmara Brohmera na ławce ma serię pięciu meczów bez porażki. Szkopuł w tym, że tylko jedno spotkanie z wymienionych udało się wygrać. Mowa o wyjeździe do Sosnowca. Poza tym remisy z dołem tabeli – Resovia, GKS Bełchatów, a także sąsiadem w tabeli Widzewem i rewelacją wiosenną – Sandecją. Przydałyby się punkty, tym bardziej, że w przypadku zwycięstwa jest szansa awansować właśnie do TOP6. To spora motywacja dla Odry.

Arka Gdynia – Odra Opole kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Arka wygra, kurs: 1,65
  • Odra wygra, kurs: 5,20
  • Remis, kurs: 3,55

Arka Gdynia – Odra Opole typy

Arka jest faworytem i powinna ten mecz wygrać, ale w pamięci jest awans gdynian do finału Pucharu Polski. Mogło być świętowanie, które się jakoś odbije na najbliższym meczu ligowym.

Typ: Obie strzelą @ 2,13 Totolotek

Komentarze

komentarzy