Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu? Napoli unika rozmów z klubem

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik jednak nie trafi do Juventusu? Prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis na razie konsekwentnie odrzuca wszystkie propozycje z Turynu za reprezentanta Polski.

Transfer za 50 milionów?

To już pewne – Arkadiusz Milik będzie chciał odejść z Napoli po zakończeniu sezonu. Jego kontrakt z klubem wygasa z końcem rozgrywek 2020/2021, aczkolwiek jego obecny klub będzie chciał na piłkarzu zarobić. Według różnych doniesień, Aurelio De Laurentiis oczekuje za reprezentanta Polski około 50 milionów euro. To uczyniłoby napastnika najdroższym polskim piłkarzem w historii.

Klub odrzuca oferty Juventusu

Do tej pory mówiło się o tym, że najbardziej zdeterminowany do pozyskania Milika jest Juventus. Wszystkie propozycje “Starej Damy” są na razie konsekwentnie odrzucane przez jej prezesa, Aurelio De Laurentiisa. Według informacji “RAI Sport”, włodarze klubu z Turynu oferowali w zamian za napastnika czterech piłkarzy – Daniele Ruganiego, Federico Bernardeschiego, Juana Cuadrado i Cristiana Romero. Napoli nie jest wyraża jednak zainteresowania którymkolwiek z powyższych zawodników.

Milik trafi do Anglii albo Hiszpanii?

To oznacza, że Arkadiusz Milik może nie pójść drogą Gonzalo Higuaina, który niegdyś zamienił Napoli na Juventus. Prezes klubu liczy bardziej na to, że napastnik trafi do innej ligi. Według doniesień mediów, reprezentant Polski znalazł się na celowniku m.in. Tottenhamu, Arsenalu i Atletico Madryt. Może piłkarz zasili jeden z tych dwóch zespołów?

Komentarze

komentarzy