Arsenal podtrzyma dobrą serię? Kurs 100 na zwycięstwo Kanonierów

Obecny sezon Premier League przynosi wiele nieoczekiwanych rezultatów. Potwierdza to między innymi fakt, że do tej kolejki Arsenal przystępuje w roli lidera całych rozgrywek. Na drugim biegunie jest Liverpool, który boryka się z wieloma problemami. 

The Reds znajdują się dopiero na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli. Podopieczni Jurgena Kloppa do tej pory wygrali zaledwie dwa spotkania w lidze i zdobyli 10 punktów. O przełamanie w następnej kolejce będzie jednak trudno, ponieważ gracze niemieckiego szkoleniowca w Londynie zmierzą się z liderującym Arsenalem. Kanonierzy mają za sobą świetny okres i do tej pory wygrali 7 z 8 ligowych potyczek. Czy ich forma zostanie podtrzymana?

ETOTO z okazji tego spotkania przygotowało specjalną promocję. Wystarczy postawić 1 zł na zwycięstwo Kanonierów i w przypadku takiego zdarzenia, bukmacher wypłaci wam 100 zł na KONTO GŁÓWNE. Co należy zrobić, aby skorzystać z takiej oferty?

  1. Załóż konto w ETOTO z kodem ETOP
  2. Dokonaj depozytu min 50 zł i odbierz 200% od pierwszej wpłaty
  3. Postaw na zwycięstwo Arsenalu o MEGA KURSIE 100,00 (bez podatku) z tego linku: KLIKNIJ TUTAJ
  4. Jeśli Arsenal wygra w niedzielę, to otrzymasz nawet do 100 złotych na konto główne. Można te środki od razu wypłacić.

Więcej informacji o promocji TUTAJ.

Komentarze

komentarzy